Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana10042002

Ból po śmieci taty

Polecane posty

Gość Liliana10042002

Mam 14 lat, jestem jedynaczka i miesiąc temu moj tata miał wypadek motocyklowy. Został przewieziony do szpitala, ale po 2h zmarł. Samochód jadący z naprzeciwka wjechał na jego pas. Zginął z nie swojej winy... O jego śmierci dowiedziałam sie 2 dni po fakcie i to przez przypadek od obcych ludzi. Rodzice byli od 10 lat rozwiedzeni, ale mieli dobre stosunki i relacje, ale ciotka (siostra ojca) nie życzyła sobie nas na pogrzebie. Byłam z mama jego jedyna rodzina, ponieważ nigdy nie założył nowej. Relacje z ciotka i reszta rodziny sa bardzo napięte. Krótko mówiąc oni nie uznawali mamy ani nie uznaja mnie za rodzine. Nie chcą wydawać rzeczy ojca, choć wiedza, ze prawnie i tak ja wszystko odziedzicze. Sa pazerni na pieniadze, ktorych ojciec miał sporo, bo dużo zarabiał i mógł znaczna kwotę oszczędzić. Wyzywają nas i nie pozwolili mi jako córce o niczym zadecydować w kwestii pogrzebu. Po prostu wszystko jest robione na złość. Ta cała chora sytuacja wszystko utrudnia i jeszcze bardziej tęsknie za tata, choć nie mieszkał ze mna to miałam z nim bardzo dobre stosunki. I teraz chciałabym sie dowiedzieć w jaki sposób pogodzić sie z ta tragiczna śmiercią. Jak zapomnieć o bólu, który wiąże sie z ta śmiercią i ciotka. W jaki sposób sie pozbierać i normalnie funkcjonować. Czy jeśli mam 14 lat powinnam nosić czarne ubrania, czy lepiej nie ukazywać żałoby na zewnatrz tylko trzymać ja w środku dla siebie? Bardzo sie obawiam, ze w przyszlosci zostanę kompletnie sama jakby mama przedwcześnie zmarła tak jak ojciec. Mama jest jedynaczka, siostra ojca nie założyła rodziny (ale i tak nie chciałaby ani ona ani ja, żebyśmy utrzymywały jakikolwiek kontakt), ja jestem jedynaczka. Nie ma juz więcej bliskiej rodziny i boje sie samotności. Gdy mysle o śmierci ojca to mam pustkę w środku i strach przed samotnością, ktora moim zdaniem jest najgorsza. Proszę doradźcie jak sie pozbyć tych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie git, wezmiesz slub, urodzich 5 dzieci i bedziesz miala duza rodzine..samam nigdy nie bedziesz ;) glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×