Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość interes

Tymczasowy dach nad głową. Kawa, rozmowa, seks. 20 latek

Polecane posty

Gość interes

Witam panie, opiszę siebie w kilku słowach. Jestem wysokim, zadbanym mężczyzną, inteligentnym i w miarę nielekkomyślnym, w miarę gdyż piszę na tym forum i wierzę skuteczność tego. oferuje wysokiej klasy seks jeśli najdzie moją wybrankę ochotą, pieszczoty i inne takie.. oferuje to gdyż znam się na seksie a i wiem, że dojrzałe kobiety preferują spędzanie czasu w taki sposób. w zamian, chciałbym uchodzić za tzw. "utrzymanka" na kilka dni, rozchodzi się w sumie o dach nad głową i higienie. Pieniądze mam także z lodówki wyjadał nie będę, jeśli też trzeba będę opuszczał dom w wyznaczonych godzinach. Piszę z tego powodu gdyż z powodu interesów muszę na tą chwilę być w kujawsko pomorskim a i mam dość płacenia złodziejom za hotel. PS. jeśli zajdzie potrzeba przedstawie dowód tożsamości i wszelkie bajery. tak jak wspominałem 20 lat. jeśli chciałabyś dowiedzieć się bardziej szczegółowych informacji zostawiam e-mail. Pozdrawiam i prosiłbym o kontakt kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocka palnij się w łeb :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×