Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój znajomy, stary kawaler śmie być wybredny

Polecane posty

Gość gość

Byłam w pracy świadkiem takiej sytuacji. Mamy kolegę, który jest singlem i mimo zbliżania się do trzydziestki, podobno nigdy nie miał dziewczyny. Otóż jedna z naszych koleżanek, przeciętna, nieco kurpulentna, ale zadbana, używająca makijażu z włosami zafarbowanymi na naturalnie wyglądający kolor, zaprosiła go na kawę. On się zaczął wykręcać, że niby nie ma czasu, że ma coś do załatwienia itd. A w rozmowie przy śniadaniu następnego dnia powiedział kumplowi, że JEST KOMPLETNIE W NIE JEGO TYPIE oraz że jest KOMPLETNIE NIE Z JEGO BAJKI!!! Jak to jest, że facet, któremu jak dotąd nie udało się zahaczyć kobiety, kręci nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie. ja tez pomimo ze 30l i od 5 lat sama wole byc sama niz umawiac sie z kims nie z mojej bajki i nie w moim typie. zaznaczam ze nie musi byc piekny, czesto podobaja mi sie przecietniaki ale ze specyficznym feromonem na mnie oddziałującym. nie przeskocze tego. poza tym nie placze nad tym, bo u mnie tak 5-7lat i mi sie nudzi zycie z 1 i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autorko chyba jesteś trochę idiotką. To, że jest sao może wynikać z tego, że nie wyobraża sobie bycia z kim byle kogo mieć. Ja mam 25 lat i nigdy nie byłem w związku i w życiu nie związałbym się na siłę, i kompletnie z kobietą, która by nie pasowała również do mojego charakteru i preferencji, nawet tych seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś dla mnie prawdziwym
Brak desperacji nie oznacza jeszcze wybredności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem Marto,że jestem dla ciebie prawdziwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes autorko jakas pierdolnięta,czasami nie chodzi stricte o urodę czy figure a to coś ,strzelasz sama do własnej bramki chcąc by faceci brali wszystko co się nawinie,w rezultacie nie możesz miec pewności czy twój facet jest z tobą z miłosci czy dlatego ze akurat sie nawinęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie ograniczona babo, że nie kazdego ciśnie, by być w byle jakim związku, na pokaz, z braku laku. Też nigdy nikogo nie miałam (poza 2 gimnazjalnymi "zwiazkami") i jakos się nie zanosi. I nie dlatego, ze mam wielkie wymagania. Są średnie. Tylko idioci nie mają żadnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, bycie z kimś tak z braku lepszych i w jego guście zawsze oznacza ryzyko, że spotka lepszą i wypnie się na ciebie. Wtedy jest dopiero przykro, a znajomi mają o czym gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji wychodzi, że lepiej być wybrednym. Taki byle jaki związek z kimś, kto nie pasuje zawsze się rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To babka może sobie wybrzydzać, ale już facet brać co mu dają? Robi przecież dokładnie to samo co nawet najbardziej zdesperowane stare panny. I dobrze. Moze był nieśmiały i nie umie podrywać ale pewnie zna swoja wartość i nie bierze pierwszej lepszej. Powiedzcie jego kolegom by nauczyli go podrywać. Zamiast podtykać rybę dajcie mu wędkę i niech łowi sobie sam. Po za tym nie wiecie jaki ten jego typ. W moim typie sa np właśnie takie krąglejsze dziewczyny jak ta. Jak byście mi podtykały chodzinę też bym wybrzydzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie w pewnym wieku gdy są sami nie mają prawa przecież odrzucać nikogo haha. Oj ludzie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mu wrzod na tyłku który go nie kreci,bycie z babką na stałe jest męczące ,i tylko miłość pozwala to wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem stary kawaler i tez jestem wybredny mam swoje lata i nie przeszkadza mi ten stan rzeczy jesli mam byc z byle kim wole byc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega ma 32, super laski do niego podchodzą o urodzie modelki, bo fajny chłopak, ale szans nie mają bo to pan doktor bogaty z domu i ma je w d***e, bo Lasek ma na peczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i takie przykłady są ewidentnym dowodem na to czego szuka kobieta miłości? bzdura... kobieta "pokocha" każdego, który da jej tego czego ona chce u mężczyzn nazwały by to egoizmem i szowinistyczną swinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też jestem 30 letnim kawalerem i w życiu bym się w nic takiego nie zaangażował. Miałem partnerki, pokazało mi to tylko to, że każda kobieta to pasożyt, który utrudnia karierę, pasje i wszystko, dając w zamian seks, a czasami nawet to nie. Seks mam bez związków i tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×