Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodkasemstamoja

zemsta moja

Polecane posty

Gość gość
Przez takie prowokacje człowiek boi się czegokolwiek wysyłać. :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie ile kobiet działa tu na różnych nickach? Miałem już tak, że pisałem z kimś, a potem spotykaliśmy się w innych okolicznościach i znowu te same foty dostałem? To nagminne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego panie nie wystawią zdjęć. Za duże ryzyko, że wyjdzie z iloma to robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie, że tylko kobiety mają tutaj po kilka nicków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie, że tylko kobiety mają tutaj po kilka nicków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety przynajmniej nie są takimi chamkami i nie publikują zdjęć i nie komentują wyglądu, nie prześladują nikogo i nie poniżają/wyzywają publicznie. x gość dziś Faceci to samo robią, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam uważam, że kobiety i mężczyźni mają tu sporo nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jako facet mam takie doświadczenie z kobietami. Były też takie, które pisały prawdę. Właśnie z nimi utrzymywałem najdłuższe znajomości. Do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie z tego forum działają na kilka frontów. Przykład.:-D Dostałam maila wysłanego nie do mnie ale miał być do niej. Informacja na GG wysłana do mnie, miała być do innej. Znane męskie nicki jeden już się nie udziela, drugi jest cały czas na pomarańczy. Udając jak szczur, że odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co szczurzy pomarańczy to Koke albo Naj. Oni grają na kilka frontów i lubią z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właściwie co jest w tym złego bo nie rozumiem? Czy ci mężczyźni kłamali mówiąc wam, że jesteście jedyne i że coś istotnego was łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią, że z innymi nic ich nie łączy oprócz. Że to koleżanki z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uja mnie tam skompromitujesz. Dobrze się tobą bawiłem. Jak masz jakieś materiały to dawaj. I tak nic nie zrobisz, bo jesteś tchórzem. Bujaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czego wy chcecie ciągle od Naja i Koke. Normalni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam nic nikt nie obiecywał. Ale dostałam maila nie zaadresowanego do mnie:-D Wiem o czym pisał z nią :-D Tu każdy facet klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.03 zazdrościć ci czy raczej brzydzić się że miałaś "przyjemność" z paroma nickami ? jeden to jak rozumiem było za mało? na imprezie też wycierasz wszystkie wyra? czym się różnisz od tych celebrytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Jeśli ktoś zadaje się na mailu z kilkoma męskimi nickami to lipa. Ale jeśli ta kobieta pisze tu od lat, a miała kontakt z dwoma nickami to nie zbrodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17.03 zazdrościć ci czy raczej brzydzić się że miałaś "przyjemność" z paroma nickami ? jeden to jak rozumiem było za mało? na imprezie też wycierasz wszystkie wyra? czym się różnisz od tych celebrytów? x pokaż swój niebieski nick ja pokaże swój i wtedy wyjaśnię. pasuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie tam nic nikt nie obiecywał. Ale dostałam maila nie zaadresowanego do mniesmiech.gif Wiem o czym pisał z nią smiech.gif Tu każdy facet klamie. X Chyba wiem o kogo chodzi świat jest mały a ekosystem kafe jeszcze mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na imprezy nie chodzę. jemu było za mało. mam podać jego nick czy może ty jesteś tą adresatką głupia pindo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Panowie z tego forum działają na kilka frontów. Przykład.smiech.gif Dostałam maila wysłanego nie do mnie ale miał być do niej. Informacja na GG wysłana do mnie, miała być do innej. Znane męskie nicki jeden już się nie udziela, drugi jest cały czas na pomarańczy. Udając jak szczur, że odszedł. X One wiedziały o tobie i miały tu nicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pasuje mi siedzę tu dwa lata nie mam nicka bo piszę na chwilowych pomarańczowych nie mam kontaktu z ani jedną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kryjecie takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryjecie??? Ty zaryzykowałbyś/abyś zdemaskowanie ryzykując, że ujawni Twoje zdjęcia lub inne szczegóły? Ja nie podjęłabym takiego ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na imprezy nie chodzę. jemu było za mało. mam podać jego nick czy może ty jesteś tą adresatką głupia pindo? X daj, na co czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy jest Kojot Sokole Oko Wypije wyzywa od cip, kórew Proponuje seks w hotelu Wyśmiewa znane kobiece nicki Jakie cipy mają Że ładnie na forum piszą W rzeczywistości brzydkie baby Z brzydkimi cipami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zadawał się z Kojotem prócz Want i Pewnej. To alkoholik. Chwalił sam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada! Nie zawracajcie głowy mężatkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Żonatym!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało żonatych niebieskich. Psuj, Najszybszy, Androgen, Zimny Drań, Klawy. Więcej jest wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×