Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slodkasemstamoja

zemsta moja

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Panowie z tego forum działają na kilka frontów. Przykład.smiech.gif Dostałam maila wysłanego nie do mnie ale miał być do niej. Informacja na GG wysłana do mnie, miała być do innej. Znane męskie nicki jeden już się nie udziela, drugi jest cały czas na pomarańczy. Udając jak szczur, że odszedł. X Skąd ta wiedza że ktoś nie odszed łi szczurzy? Masz czarodziejską kulę? Widzisz na pasku przeglądarki? Zauważ, z jaką łatwością rzucasz oskarżenia nie mając podstaw, tym samym robisz świństwo podobne temu o które innych oskarżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot to rozwodnik. Ma syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że na forum wszyscy wiedzą sporo :D I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(gość17.52) Boisz się?:D:D:D:D:D Masz coś do ukrycia? Sprawa dotyczy ciebie? Tak bardzo zależy cie na akceptacji nicków na forum?:P Może dla ciebie forum to całe życie, bo dla mnie nie :P💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym tu się tak ekscytować ? o, chyba że się wysyłało fotki na prawo i lewo to inna bajka. Cóż, jak ktoś głupi to aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie dla ciebie tak,skoro a priori zakładasz że ktoś szczurzy zatem sądzisz po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ci w stanie uwierzyć. Sama poznałam kilka zaskakujących historii i w kilku brałam udział. Niektóre kobiety ciągle wierzą, że są jedyne. Tymczasem skrzynki aż się grzeją, a w domu żona i nierzadko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też kilku znajomych, którzy często piszą z gościa i mają po kilka skrzynek. Nie będę wskazywała kto, bo jednak znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem ci w stanie uwierzyć. Sama poznałam kilka zaskakujących historii i w kilku brałam udział. Niektóre kobiety ciągle wierzą, że są jedyne. Tymczasem skrzynki aż się grzeją, a w domu żona i nierzadko dzieci. x :D:D:D:D:D Niektórzy zgrywają kawalerów, w domu żona, 4 dzieci i córka 21 letnia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz że mają po kilka skrzynek? po sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HOKEY TOBIE ŻADEN NIE DORÓWNA W ILOŚCI WYLIZANYCH WIRTUALNIE PUP I CIPEK. TY SŁODZIAKU. JESTEŚ NAJLEPSZY :classic_cool:😘 ale tylko na raz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej skrzynek ma Koke Stafffełe i Oliver Klawy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Ci to da? ulżysz sobie w ten sposób? kolejny idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Fajny temat. ;) Idealny na wieczór w łóżku. Dużo opinii, w które wierzę ;) , kilka w które nie wierzę , a prawda jest jedna: tutaj chyba się każdy z każdym pier=do=lił - na to wychodzi. :D W polityce forum nie podoba mi się dyskryminacja kobiet. Ale zdaję sobie sprawę, że w 90 proc przypadków to kobieta dyskryminuje kobietę. Równocześnie wybielając mężczyznę. Faceci nie maja takich problemów. Dlatego żyje im się tu lepiej. ;) Zaś zemsta z tematu to prowokacja. Nawet jeśli ktoś przegiął- nie warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech prawda wyjdzie na jaw Niektórzy siedzą z zaciśniętymi pośladami Będą śledzili forum 24 godziny na dobę Ze strachu Kokos już 1 czeka do rana💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Wilku mowa i jest Szamberium nadająca z urlopu, którego nie ma bo nie pracuje. Sponsorzy pracują. Akurat ty Agnieszko, Naj, Koke i Spe jesteście najgorszymi kurw/ami ero. I co mi zrobisz wąska wargo? Ktoś będzie chciał wstawi twoje zdjęcie z paskiem na oczach i chóójja bolszego zrobisz. Biegało tu przerobione twoje zdjęcie kobieto miernej urody i marnej reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Acha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawił się temat Talii wpisałaś się pierwsza bo sie wystraszyłaś. Kaźdy cię miał, ma, wylizał, przeleciał, widział, idiotko z pochłaniajacą wszystko ci/pą💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos ze strachu? A niby dlaczego ma się bać. Jest kawalerem. Jedynie ci to ujawnienie fot, w pracy mogłoby być nie halo. Tak samo Kreska. Czlek wolny, niezaobrączkowany. Przed kim ma się kryć? Imperium po rozwodzie. Kto jej zabroni pisać a ero? Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś Najgorszy syf robią tu faceci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Imperium Najszybszy Koke Przyjaciel In Androgen Mają najwięcej adresów e-mailowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nigdy nie miałam w tym miejscu żadnej nieprzyjemności od strony faceta. No może jeden nie był całkiem normalny, ale było, minęło. Mam dwa adresy mailowe. :) Nie wiem jak inni. Pytanie czy używam ich na forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialaś inne nicki i inne profile Na każdym udawałaś zupełnie inną osobę Na Wachlarzu mężatkę Na Inessie narzeczoną Holendra :-D X Gdzie erotyzm w tym co pisze Krecha? Spamuje i wyzywa 🖐️ Kokey miał 1000000000 nicków i skrzynek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś Nie piszę o Twoich lowelasach:O Spamowanie, prześladowanie kobiet, wyzywanie, zakładanie hejterskich tematów, nastawianie przeciw sobie innych użytkowników, wrzucanie zdjęć, to robota samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo podszywa i spamuje Karuzele :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Albo...byłam żoną Holendra co złamała wiele serc. Teraz udaję lekko popie=przoną. Lub byłam żoną faceta, który wiecznie pływał po świecie pod banderą holenderską. Lub mieszkałam z ex mężem w Holandii, ale pół na pół, bo więcej czasu siedziałam w Polsce. Albo jeszcze lepiej- jestem stara panną z urojeniami. ;) Lub nigdy nie pisze na forum o sobie- wolę na osobności. ;) Sporo opcji. Moi znajomi płci męskiej. Poprawiam. Jakie masz dowody, że gość jest facetem? Bo pisze o sobie podczas hejtu "zrobiłem, uważam, napisałem"? ;)Miałam już taki przypadek, że ten facet, który mnie obrażał, okazał się jednak kobietą. Może to wyjątek, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie babskich hejtów jako facet to stara zagrywka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest starą panną z urojeniami? Gdybyś była taka seksi fleksi nie wyciągała byś brudów po sądach na rozprawie rozwodowej. Szaraku z krótkimi badylkami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska cały czas obraża, jest zbanowany. Szamberium każe mu nie dać się wrobić. Petrov wyzywał Fridę i Nowego Szamberium śmiała się bo nic się nie stało. Ktoś wpiertolił, że aa ma dopisać Szamberium zapytała"dlaczego ja mam być"."Halo pomarańczo mówię do ciebie, hallo bo moje ja ja ja ja ":-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś To, że Ciebie baby hejtują, to oczywista oczywistość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×