Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zgłaszacie dziewczyny w których miastach lekarze molestowanie pacjentki.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny podawajcie w jakich miastach dochodzi do molestowań seksualnych przez lekarzy jak u tej pacjentki. .. Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek.... nie wstydzcie nagłaśniać bo to lekarze powinni się wstydzić a nie pacjentki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie pójdę do faceta gina tylko do kobiety. A przy porodzie będzie asystował mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvvve123
A przy porodzie będzie asystował mąż. buhahaha co to za ściema? a jak cesarka? a jak padnie po sekundzie? czy ty jestes z tego swiata? ocknij sie, dziewczyno... ty jestes by dogodzic facetowi, a nie by on patrzyl na cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż był przy CC i nie widzę w tym problemu. To faceci idą w większości na wojnę czy są ratownikami medycznymi czy kierowcami gdzie na codzień widzą krew podczas wypadków wiec nie rób z facetów jakichś niedorobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie w PL jest jakas wojna? Albo cos? Ile procent z nich to kreci? 5%? A czy kazdy kierowca widzi krew? Jakies żródła? Dane? Z matematyki pewnie mierny miałaś? Moj facet to ma mi wsadzac penisa i dogadzac, a nie patrzec na te rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nie jest tylko do reprodukcji ograniczony buchaj! Ja mam męża który mnie kocha i ja jego dlatego jest przy badaniach i porodzie uczestniczył. Wiec nie było nigdy incydentów molestowań przez ginekologa bo mąż jest zawsze obok mnie całe badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zdaniem prowokacja nie dajcie się wciągnąć boisz się że ciebie wskażą zboczy ginekologu! !!!!! gośćkkk dziś P********ie o Chopinie. Jak se poszłaś bex pytania do ginekologa na badanie, to się nie dziw, że ma facet pretensje. Gin to normalny człowiek, czyli... też facet! A to pierd..., że się już napatrzył itd to jest g****o warte... Nie ma np. takiej siły, dzięki której przestałyby mnie interesować fajne c*pki, jeśli w miarę młode i fajne. Z każdym facetem jest tak samo - niezależnie czy jest ginekologiem czy sprzedawcą warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róbcie tak jak ja by nie ryzykować i chodzić do kobiety ginekolog. A gdy do faceta idziecie to jeszcze z kimś bo lekarze stoją ponad prawem i robią bezkarnie co chcą gdy nie macie świadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie spotkalam sie z ginekologiem zboczencem (z mega chamem niestety tak), za to mialam nieprzyjemnosc z facetem w punkcie oddawania krwi. Wniosek z tego taki, ze trzeba zabierac meza na polerowanie zebow, bo jeszcze dentystka fartuch rozepnie i bede miala traume ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tobie przeszkadza obecność kogoś bliskiego przy badaniu. A chodzi że ginekolog jest to specyficzny zawód gdzie będąc facetem zawsze ma pokusy. U nas ordynator przez badanie ginekologiczne poznał kochankę z którą się związał i zostawił żonę i dziecko. Wiec nawet ten porządny może z błądzić. Dlatego nie powinno się samej chodzić, również przy badaniach zakażają wiec partner zwraca uwagę na to by po założeniu rękawiczek nic nie dotykał w gabinecie. Bo gdy nie jesteś w związku i nie masz zamiar być to zakażenie podczas badania jest twoim problemem. A gdy jesteś w związku to jest problem zakażenia partnera wiec obecność jego jest wskazana bo go nie zarazisz! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z branży usługowej, Moronie! Taki temat już jest, nie masz własnych pomysłów, ze kopiujesz innych? Może nazwisk chcesz, ty pokręcony perwercie? Żeby po nocach kogoś dręczyć? Top do likwidacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę również do kobiety a sądzę że zamysł by unikać ginekologów naruszających intymność pacjentki. Dlatego zaleca chodzenie z kimś na badanie krocza by nie dochodziło do dramatów kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ryzykuję i tylko wybieram zawsze kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
Moja była poszła pierwszy raz w wieku 17 lat zdrowa dupa ładny duży cyc i na koniec wykonał jej badanie piersi i co powinien?Stary pryk ok 70:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nie ma 18 lat musi być opiekun prawny lecz tryki z boczone ginekolodzy naruszają prawo by się tylko podniecić taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×