Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ASMR po polsku orgazm dla mózgu ktoś próbował?

Polecane posty

Gość gość

Ktoś może próbował nagrania asmr? Podobno to bardzo ciekawe doświadczenie które rozwija mózg i dostarcza mu bardzo przyjemnych doznań - ktoś testował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmr opinie
ja kiedyś na YT widziałem filmiki z tym ale nie wiem jak to w Polsce wygląda czy też są takie nagrania - ktoś może ma jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nagrań asmr w Polsce to najbardziej znanymi są takie sesje http://fruiti.pl/ - macie tam dedykowane nagrania na relaks, na sen, na koncentracje, na przyjem na przyjemne odczucia właśnie jak orgazm - ja sam testowałem takie relaksacyjne i sporo - pomagają odprężyć umysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak takie nagrania działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmr men
Te nagranie, które przekazują różne dźwięki - dobrze słuchać tego na słuchawkach stereo. Zwykłe nagrania asmr do różne szumy wykonywane zwykłymi rzeczami - a to FRUITI to już krok dalej - wyselekcjonowane dźwięki które poruszają konkretne obszary mózgu odpowiedzialne za relaks, sen, naukę itd - bardzo ciekawe doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzięki za wytłumaczenie - jeszcze poczytam i jak kupię to dam znać jak działa na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jakieś opinie? Czy te nagrania asmr to faktycznie orgazm dla mózgu? takie przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla asmr są były bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×