Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabka__

Zbieram opinie

Polecane posty

Gość tage
Ups nie spodziewałam się.:-) Usta?Pasjonujące.A teraz jeszcze w sosie z sałatki. Miło mi, że jesteś. Gucio :-) wszystko kwestia dawania i brania i jeszcze proporcji między nimi.Wiadomo, że lodzik w pierwszej kolejności daje przyjemność temu, który na końcu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Ciebie od razu. Myślisz naprawdę, że sama bym sobie krzywdę zrobiła? Robiłeś wizualizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Gucio 🖐️ nie zgadzam się.Czasem trzeba przegiąć, wyjść poza limit.Inaczej nie wiedziałbyś czym jest wyczucie.;-) Bohaterze jestem aktualnie bardzo podatna na kuszenie.Nie rób nic bez wyczucia.:-p Bardzo niestosownie jest mi teraz pisać, więc te przerwy pomiędzy są mimowolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petryk1234
ruchanie lepsze ale też dobry lodzik przez kobietę zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Jestem od kilku dni na targach w Berlinie.Z sieci w ten sposób :-p korzystam rzadko do tego.:-) Szczerze mówiąc to zaskoczyłam się, że trafiłam tu trochę tak z nudy na Ciebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrów Berlin , zawsze chciałem odwiedzić stolice Turcji. ;) Pamiętaj Tage że wszędzie można spotkać kogoś ciekawego. Mnie np tutaj bo w Berlinie nie bywam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
:-)No właśnie się okazało, że nie wszędzie można ciekawych ludzi spotkać, dlatego może spotkałam Ciebie. Masz luźny dzień, pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
To brzmi dobrze.;-) Czy będziesz w pobliżu?Za pół godzinki będę wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tage :0 coś ściemniasz nie ma żadnych targów w Berlinie:) Niemcy są na urlopach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
:-DTeż jestem na urlopie, a właściwie na bezrobotnym od lat. Bohaterze koronka czy latex?Pierwszy kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latex to takie niemieckie:( lepsza koronka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tage :)jest zapewne na targach erotycznych;) miłego targowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Jak się nie ma czego czepić to za słowa można.Targi to nie do końca trafione określenie, ale komu ja się tu.:-D Pytanie miało na celu wybór wg aktualnej ochoty.Tu i teraz.Gdybyś napisał "koronki" byłabym już dużo bliżej.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Nie muszę.A pytanie było proste, dotyczące chwili która nas właśnie podadziła na przeciw siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Miało być posadziła. Idę i piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Nie wiem czy w taki zwykły sposób chcę się czegoś o Tobie dowiedzieć.Zbyt banalnie byłoby zadawać pytania, które wymuszałyby klarowną odpowiedź ku uciesze innych.Nie sądzisz, że wyjątkowość jest ciekawsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Podtrzymać brzmi mniej nagląco niż udowodnić, ale się nie martw.Jesteś wciąż interesujący.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markos2
Tage po co ty piszesz z tym bohaterem? Przeciez wyraznie napisal ze lubi kobiete obslugujaca jego sprzet. Odrazu powinnas uciekac. To jakis pedal czy cus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×