Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabka__

Zbieram opinie

Polecane posty

Gość tage
Markos2 A po co Ty pytasz?Jeśli nie jest w Twoim typie nie przeszkadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Pozwolicie, że w tej dziwnej nieco sytuacji wskoczę pod prysznic? Rozszalały się moje fantazje za bardzo.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markos2
Pedal. Zaczol od siebie, samolub. Powinienes namietna mienetke zrobic a potem moze cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Hallo?Czyli to nie była propozycja w stronę Markosa? Rozumiesz teraz co zobaczyłam i dlaczego musiałam się odświeżyć?:-DTozszalało się do tego stopnia, że próbowałam się do trójkąta wkręcić. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Markos2 Ale ja lubię przed rżnięciem wziąć do buzi, a lizanko cipki to tuż przed orgazmem preferuję.Efekty są.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Żart to był...:-) Spięty jesteś bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Może.Musiałabym się się spiąć, by zachować harmonię między braniem i dawaniem.;-) Trochę ciężko będzie po prysznicu na totalnym nagim luzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Prawdziwy Bohater dziś Tylko czy potrafisz? & Czy zapytałam Cię jak byś chciał?Nie.Więc nie zadawaj niepotrzebnych pytań.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
A ja zwyczajnie zasnęłam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
:-D dzś też może na mnie czekałeś?Przyznam, że mało tu ciekawie. I nie podśmiewaj się, pisałam, że to nie do końca targi, na pewno nie erotyczne :-) a o koronce pod spodem wiedziałeś tylko Ty ( i goście stąd) :-) Jaki humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że czekałem. ;) Tutaj jest bardzo mało ciekawie mimo że zdarzają się wyjątki. Humor ok na spokojnie w biurze do godziny urzędowej. Co u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Co u mnie?Nieludzkie godziny wstawania (nie dziw się, że mnie prysznic tak rozebrał) obce miasto, kilka ważnych spotkań (nie zahaczyłam oka ani razu), jutro podpisujemy kilka końcowych papierków i spadam stąd. Nie wyjeżdżam regularnie więc się nie bawię jak inni.:-) A Bohater na spięcie sposób znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Dlaczego wybierasz sposób, którego nie realizujesz?Lubisz chodzić spięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Nie nazwałabym siebie wyzwaniem, mało tego, można mnie mieć niemal na pstryknięcie palcem (jak się wie jak pstryknąć :-p).No i tu zazwyczaj jest pole poległych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Myślałam, że odezwiesz się wieczorem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Nie mówię, żeby się tu udzielać przez cały czas, ale po tych kilku postach właśnie i Twojej deklaracji o dostępie do neta byłby to może miły wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie byłby miły ale przyznaję szczerze że nie przyszło mi do głowy że możesz na mnie czekać wieczorem tutaj. Gdyby to był inny kontakt pewnie wiedziałbym że czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Nie czekałam, po tym jak nie znalazłam tu posta zwrotnego.Zostawiłeś mnie mówiąc krótko z Turkami.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×