Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry_bloom

z******ty seks a doswiadczenie

Polecane posty

Gość cherry_bloom

Prawda jest taka ze facetow naprawde dobrych w lozku jest niewielu dlatego nie wie sie sie tak naprawde co to z******ty seks jak sie nie spotka z kims kto naprawde ma ten dar:) dlatego w sumie nie moglabym chyba pzrez cale zycie spac z 1-2 facetami, czegos by mi brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam nie moge cale zycie z jedna kobieta. Z kazda jest inaczej. Ilu mialas facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak tylu doświadczonych a seks nadal lipa, to świadczy o tym, ze nie zależy to tak od doświadczenia, a wrodzonych umiejętności czy po prostu talentu do spraw seksualnych, a nie każdy go posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry_bloom
ponad 20 jasne ze, to zalezy od umiejetnosci i niektorzy cale zycie beda beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wyzywajcie prawików, bo nieraz jest tak, że prawik okaże się lepszy od tego niby doświadczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cherry chce poznać taka kobietę jak ty. Ja miałem troche mniej aco do umiejętności to jak to mówią trening czyni mistrza wiec niech nikt nie mowi o prawikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam bawić sie kobieta w lozku, czuć jak cała drży i prosi bym przestał, napawać się chwila gdy przyspiesza jej oddech ... Dawać jej wiecej niż by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, teraz każdy będzie uważał się, że to on jest tym dobrym, a jak by przyszło co do czego, to klapa. Byle zaruchać. Problem w tym, że ci dobrzy wcale się tak nie puszczają i nie koniecznie mają dużo partnerek seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, ze ja sie puszczam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie takie posty dowodzą, że chcesz zaruchać, więc pieprzysz, jak to lubisz pieścić kobietę, jaki to dobry jesteś, blablabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w pisaniu jest cos złego? Ja nawet na nic nie liczę. Napisałem jak jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczysz, ale podświadomie jest inaczej :D Jak napisałem, ze dobrzy niekoniecznie się tak puszczają, to podpiąłeś to pod siebie, aby uznać cię, że właśnie jesteś z tych dobrych, zwrócić na siebie uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśl co chcesz, swoje zdanie wyraziłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem z tych dobrych:O zawsze puszczam kobiety przed sobą, ustępuję miejsca staruszkom i przeprowadzam niewidomego przez pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość seksu jest zależna od obu stron, większość kobiet też uważa się za super kochanki, tylko dlatego że są w stanie zrobić loda, albo zgodzą się na anal, a w rzeczywistości są bierne, czekają aż to facet zacznie i liczą że to facet odwali 99% roboty, przy takiej kobiecie nawet najlepszemu kochankowi się odechce jakichkolwiek starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry_bloom
no coz nikt na mnie nie narzekal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz nikt na mnie nie narzekal x Pokaż mi faceta co powie kobiecie wprost że jest marna, przecież to od razu zakończy się fochem i szlabanem na seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry_bloom
jasne , ale moze nic nie mowic a ja slyszalam ze jestem dobra:) zreszta zalezy od faceta, jak jest sam kiepski to mi tez nie zalezy no i dla kazdego dobra bedzie oznaczac cos innego? sa faceci lubiacy dominowac w lozku i przejmowac incjatywe i sa zadowoleni jak kobieta sie temu poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inicjatywa, klapnięcie po tyłku, za włosy, spuszczenie się na twarz to nie koniecznie dominacja. Mnie np podnieca, kręci, rodzaj uległości, ale jako stylu życia jak i seksualnego, co nie koniecznie przekłada się na stosunek seksualny, ale np na rodzaj fetyszu, stopy, piss, dominacja psychiczna, zmuszanie uległego do różnych czynności, testowanie jego psychiki i woli, kontrola nad nim i jego przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×