Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość
dziewczyno, normalne cykle mają około 28 dni, bez żadnych plamień. U Ciebie normalnie nie jest :/ Nie byłaś jeszcze u ginekologa nigdy, ale uprawiać seks to już uprawiałaś. Teraz najwyższy czas udać się do lekarza. Na pewno masz coś pomieszane z hormonami. Może masz PCOS. Co do twoich objawów - guzik tam jesteś w ciąży. Weź przestań zadawać non stop to samo pytanie. Jak tak trudno Ci uwierzyć, to zrób ten test i tyle. A lekarza i tak odwiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do gina. naprawdę nie ma się czego bać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem miałam takie olamoenia przed okresem, zdarzały sie niejednokrotnie. Odwiedzenia lekarza niedlugo, już to pisałam. Właśnie tego nie lubię na forum. Wypominają mi uprawianie seksu. To jest chyba moja decyzja. Długo sie z tym wstrzymywałam i w końcu zdecydowałam się. Cykle które trwają 28 dni występują u kobiet które wywołują je tabletkami atykoncepcyjnymi. Jestem młoda i mój cykl nie pracuje jeszcze jak zegarek. Zresztą jak każdej kobiety. Pójdę do lekarza i sie dowiem czy taka moja natura ze mam nieregularne cykle, czy to jednak sprawa hormonów. Dziekuej za szczere wypowiedzi, ale nie odeniajcie mnie po tym ze uprawiam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj na luz. To że jedna osoba czepiła się seksu to nie znaczy że wszyscy się czepiają. :) Piszesz że jesteś młoda -a ile masz lat? ile czasu już miesiączkujesz? Pytam bo chcę mieć pełny obraz sytuacji żeby ci doradzić. :) Cykl 28 dni nie musi być wcale wywołany tabletkami anty -zresztą wtedy jaki to cykl tak naprawdę skoro całość regulują sztuczne hormony? to nie jest taki cykl jak powinien być. Sama mam cykle prawie jak w zegarku a nigdy w życiu nie brałam anty. Piszę tutaj żeby ci pomóc więc nie zrażaj się tym co czasem ludzie napiszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie wszyscy tutaj wypominają mi seks. Miesiączkuje już od kilku dobrych lat. ok 6. Wieku nie chce podawać. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, nie kierowałam tej wypowiedzi do wszystkich. Co do cykli miesiączkowych to u mnie to rodzinne są rozciągnięte i nieregularne cykle. Moje koleżanki tez nie mają regularnych cykli Zobaczymy co powie na to ginekolog. Obecnie nie mogę się do niego udać, ale postaram się to zrobić jak najszybciej tylko to będzie możliwe. Jeszcze raz przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

Dla potomnych - czy jesteście w ciązy - my tego nie wiemy ... kupcie sobie test np sanity.pl/test-ciazowy-stream/

i będziecie w 100% wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×