Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćA

Niezobowiązujący wirtualny romans.

Polecane posty

Gość gość
Jeden z ero mnie urobił albo ja jego, bez różnicy. Ważne że było dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj to żadne urabianie - kobiety mają takie same potrzeby i wcale nie trzeba mocno ich urabiać aby osiągnąć cel. Jak mają ochotę na seks z kimś to do tego dojdzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"urabianie" odbywa się na privie - wówczas obie strony są bardziej sobą niż na forum publicznym. Można tu spotkać kobiety, które odpowiednio zachęcone potrafią iść na całość ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu teraz kobieta do miłej rozmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy na jakie tematy masz ochotę nie robię nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakis sposob na hemoroidy? Pisze z lazienki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirtualny romas z doświadczenia mojego może trwać od trzech miesięcy do dwóch lat (w moim przypadku) Najlepsze jest to, ze osobą z która "pisalam" prawie dwa lata, teraz jest moim sąsiadem. Brawo ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz możesz mieć real. ..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Dziękuję. Żadnego reala:) Człowiek zmadrzal, a to co dla mnie kiedyś było cudne(przez internet) okazało się czyms a raczej okazal sie kims całkiem odwrotnym od tego co mi pisał czy też mówił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz że mam podobny przypadek poznałem kobietę w necie a okazało się ze dzieli nas kilkanaście km a ja załatwiam sprawy w jej firmie. ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszło do spojrzeń i do rozpanania się? Dziwne uczucie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy dowiedziałem się skąd jest i gdzie pracuje omal z krzesła nie spadłem. ...spotykam ją juz wiele lat wszak załatwiam sprawy w jej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze tylko i wyłącznie biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny jest ten swiat;)... i faceci co klamią dla sexu wirtualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Fajny temat. Ciekawe opinie i przemyślenia. Szkoda, że został udupiony przez trole , tak to wygląda. @Thorin Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko sprawy urzędowe ona ma rodzinę ja też i nigdy ani ja ani ona nie pozwoliliśmy sobie rozwalić to co budowaliśmy wiele lat. ....a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było wiele rozmów z nim. Tych gorących i o życiu. Sfery intymne, tajemnicze. Był niemal ideałem!:D kiedy natomiast zobaczylam i rozpoznalam tego mężczyznę. Kiedy usłyszałam z boku jak odnosi się do swojej pięknej i młodej kobiety(podobno była starsza i wyniosla, traktujaca męża jak podnozka)) z jaką pogarda do niej przemawia. To po prostu szok. Życie weryfikuje.:) Ps. Rozpoznał mnie też, udaje ze mnie nie zna.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To okazał tylko swoje prawdziwe oblicze jaki jest zakłamany i fałszywy. My często piszemy do siebie smsy czasem pogadamy przez tel. Myślę iż mogę powiedzieć o niej że jest moim przyjacielem Wiesz? Życie czasem cholernie zaskakuje. Jeśli chcesz o tym więcej porozmawiać to proponuję nie tu, tylko dobrze się zastanów bo może znów z sąsiadem klikasz. Hehe. ...ja już znikam jutro odczytam odpowiedź i cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to właśnie mnie powstrzymuje. Możesz okazać się moim sąsiadem, nielubianym współpracownikiem a co gorsza mężem:D Czyli przyjaźń damsko męska jest możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyczna mi
W jaki sposób na całą Polskę, a nawet świat w obecnych już czasach, można naciąć się w realu na kogoś z netu? To jak trafić szóstkę. Wytłumaczy mi to ktoś jak mądry głupiemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sceptyczna mi. Coś Ci zdradze;) Już drugi raz trafiłam na osobę z netu;( Pierwszy raz w wieku 18 lat, zdawałam prawo jazdy i osobą która też czekała na egzamin tego dnia okazała się kolegą jeszcze z modnego wtedy gg:D Spieprzalam jak poparzona:D Trzy miesiące temu zerwalam kontakt a raczej razem zerwalismy wlasnie z Panem, ktory przeprowadzil sie wraz ze swoja rodzinka na moje osiedle. W totka nie wygrałam nawet 25 zł. Kto nie ma szczęścia w cyfrach musi mieć szybkie nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyczna mi
Ale musiałaś wiedzieć , że ten pan jest z miasta, w którym mieszkasz. Zabawne, że przeczytałam o waszej dłuższej znajomości, a konfrontacja z rzeczywistością przerosła ideał. Dlatego w dalszym ciągu uważam, ze szkoda czasu i energii na wirtualne romanse. Szczególnie niezobowiązujące:P Lepiej wygrać w totka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sceptyczna jestem tego samego zdania ...to jak trafić w totka jakos wierzyc mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli powstrzymuje ciebie to to trudno ale ja nie będę pisał tu więcej szczegółów musi tobie wystarczyć to co już napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyczna mi
Weźcie podajcie mi jakieś numery, a ja wyślę tego totka:P Jeszcze nigdy nie spotkałam przypadkiem nikogo poznanego na necie. Więc liczę na wygraną i miliony na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest chętna na wirtualny seks w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sceptyczna idziemy dziś tego lotka zakreslic .Obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózbita Maciejek
2,6,12,17,24,30,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super a zatem maciejku mam wygrana w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×