Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćA

Niezobowiązujący wirtualny romans.

Polecane posty

Gość gość
dupa nie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z wczoraj 11.24 i 11.33 a Ty jeszcze nie z kafe?;) marzyciel?Chyba raczej lata praktyki. Działam i nie czekam i przynosi mi to efekty w postaci privów;) Z Tobą też jeszcze podziałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyczna mi
Jest mój ulubiony wątek:) Masz prawo do własnego punktu widzenia z 18:47, ale nie ja kogoś szukam, a szukam odpowiedzi na pytanie dlaczego ludzi tak to fascynuje. Nie muszę podzielać Twojego zdania. To jest jak narkotyk, sama tak napisałam, a narkotyki szkodzą. Ja sobie zdaję z tego sprawę,a Ty? X gość 2016.08.24 "zwykła ludzka uczciwość" w przypadku cichego romansu i zdradzaniu żony lub męża - masz poczucie humoru usmiech.gif Jestem tego samego zdania. X gość 2016.08.24 Sceptyczna gdybym miał więcej czasu na Ciebie to bym Cię miał i nie tylko wirtualnieoczko.gif Odpowiem bez zbędnego tłumaczenia. Nie chodzi o brak czasu tylko o to, że zdajesz sobie sprawę, że jesteś bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z wczoraj 11.24 i 11.33 a Ty jeszcze nie z kafe?oczko.gif marzyciel?Chyba raczej lata praktyki. Działam i nie czekam i przynosi mi to efekty w postaci privówoczko.gif Z Tobą też jeszcze podziałamsmiech.gif tak się składa, że gość z 11.24 i 11.33 to facet....więc nie wiem czy jesteś nadal zainteresowany :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceptyczna - nie sądzę abyś na tym forum znalazła naukową odpowiedź na swoje pytanie :) Ale próbując nieudolnie odpowiedzieć, sądzę że fascynuje bo jest to "jak narkotyk", pobudza emocje i zmysły, to dla ludzi w związkach "owoc zakazany", wydziela adrenalinę, poprawia wydatnie nasze ego, no i jest w necie banalnie łatwe na wyciągnięcie ręki. Chyba każdy kto romansuje realnie lub wirtualnie może gdzieś siebie przypasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,to nie był facet. Jeśli jesteś tą o ktorej myslę że jesteś to przesłanie zrozumialaś a jeśli nie, to nie obchodzi mnie twoje zdanie na razie.Na razie to nie znaczy że na zawsze bo uwielbiam inteligentne kobiety;) Z szansami róznie to bywa na kafe.Myślę ,że mam i wiem że znasz odpowiedz dlaczego tak to ludzi facynuje bo sama to przeżywalaś więc nie ściemniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszę człowieku, że to facet - to tak jest. W końcu sam to napisałem więc wiem, że mam fiuta między nogami. Swoje przeżyłem i nieco wiem jak myślą kobiety - ale zaledwie trochę. Bo mimo swoich lat one nadal potrafią mnie zaskoczyć. I właśnie dlatego są tak intrygujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sceptyczna - czy znalazłaś tutaj to czego szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×