Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miska z bidetem jaka wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie! Zastanawiam się nad kupnem sesedu z bidetem ze względu na małą łazienkę i interesuje mnie też jak one sprawdzają się na co dzień. Może ktoś się z tym spotkał i zna jakieś dobre modele? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Jak masz małą łazienkę , to takie urządzenie jest wręcz idealne. Ja takie coś kupiłam i nazywa się bodajże Temtasi. Było to na Kaczuchach pl i wystarczy tam zerknąć żeby coś więcej zobaczyć. Mi się podoba nie tylko funkcjonalność, ale fajny wygląd i prostota obsługi. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Mam miskę z sedesem od tej firmy kaczucha i sprawdza się bardzo dobrze. Małżonka chwali ten bajer który w praktyce jest bardzo praktyczny i pozwala zadbać o higienę. Sam też korzystam i nie uważam to za ujmę na męskim honorze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu kupiłem w castoramie bidet, który od dnia zakupu ciągle szwankował i nie spełniał swojej funkcji. Po wielu reklamacjach oddali mi pieniądze. Też postawiłem na markowy sprzęt firmy Temtasi. Wydatek może trochę droższy, ale urządzenie sprawuje się rewelacyjnie. Wszystko działa płynnie i ma ładniejszy design od poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Temtasi i bardzo ten model chwalę, ponieważ jest bardzo praktyczny i niesamowicie prosty w użyciu. Warto dodać, że ma długą gwarancję i jest niesamowicie elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dla dobrego samopoczucia przydatna jest miska wc z dodatkową opcją bidetową, która bardzo pomaga w życiu codziennym i daje wysoki komfort psychiczny. Ja nabyłam produkt firmy Temtasi i jestem bardzo zadowolona.Kaczucha na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam miskę z bidetem Temtasi i jestem bardzo zadowolona. mam go już od dłuższego czasu i sprawuje się doskonale i łatwo się czyści. moim zdaniem to najlepszy produkt łazienkowy z jakim się spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy całe wyposażenie do łazienki w tym sklepie z ceramiką łazienkową www.pieknolazienek.pl. W naszym poprzednim meiszkaniu mieliśmy łazienkę z prlu wiec teraz mam taką piękną łazienkę z której mogła bym nie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×