Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paulisia90

Rozstanie! Jak podzielić mieszkanie!?

Polecane posty

Jestem w trakcie rozstania z byłym...mamy wspólne mieszkania w kredycie oraz dziecko i tutaj robi sie mały problem, nie mam jakiej żadnej szansy na dogadanie sie w kwestii podziału mieszkania i kredytu. Dodam, że kredy wzielismy na 90 tysiecy a wkładu własnego mieslimi po 40tys. i tutaj robi się problem, poniewaz on nie chce ze mna zejść na jakie kolwiek porozumienie. Byłam już u radcy prawnego ale koszty załozenia sprawy w sadzie i jej prowadzenia są dla mnie zabójcze. Czy ktoś z Was miał podobna sytuacje i umie mi powiedzieć w jaki kolwiek ja mogę zabrać sie za sprawę?? Zależy mi najbardziej na tym, żeby on mnie spłacił i kredyt został przepisany tylko na niego bo jest na Nas dwóch. Bardzo proszę o kontakt osób, które miały podobnie....I proszę o nie komentarze typu, żeby z nim się dogadać bo to w grę nie wchodzi, on tylko i wyłącznie zdolny do robienia mi pod górkę. Od miłości do nienawiśći niedaleka droga - jak sie okazuje... Nie da mi odejść dlatego nie chce ze mna sie dogadać, a ja nie dam za wygraną bo chce z synkiem w końcu być osoba szcześliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×