Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Utwierdziłam się w przekonaniu, że przez mały biust nie będę miała faceta :(

Polecane posty

Gość gość
są faceci, którzy lubią duże biusty i faceci, którzy lubią biusty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psepse dziś mi mowia ze mam male (od kobiet slysze ze jestem decha oczko.gif ) a mam pod biustem 66cm a w biuscie 89cm (bez stanika) jezyk.gif (w pozycji pochylonej 91cm bez stanika) smiech.gif x to nie sa male cycki. to sa wymiary modelki, wiec kurwy zazdroszcza. sama Bettie Page sexbomba miala chyba 94 cm wiec co to za smieszna roznica 5cm. mam podobne i uwierz jakby nie byly obwisniete tylko postawil je rekami na sztorc to by mocno przed sylwetke sie wybijaly. ale po co mi to, nie lubie sie rzucac w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety najlepiej niech się nie wypowiadają, bo to chyba one wymyśliły określenie "deska"... ja mam 65c i faceci (nie wiem jakim cudem :D) mówili, że są średnie :D a kobiety, ze decha jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36D to jest 80D, więc źle podają. Kobieta na zdjęciu jest szczupła pod biustem. Na moje oko dobrze dobrany stanik dla niej to jakies 70D czyli 32D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo 65 C to sredni biust. w normalnej rozmiarowce butikowej zostaje jeszcze chyba tylko miseczka D. x tak samo sredni jak sredni penis - dla jednych ten bedzie sredni, dla innych za duzy, dla innych znow za maly. kazdy ma swoj osobliwy gust https://zapodaj.net/f8e804d199842.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sie nie znaja na rozmiarach dla nich D to takie spore piersi, kawał "cyca" a jak wiadomo D inaczej wygląda gdy ma się w obwodzie 65 i inaczej gdy ma sie 85 http://www.fotosik.pl/zdjecie/266d306788a46db8 tutaj mamy pokazane "różne D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie moje 65C są małe ;) ale fajnie, że dla facetów średnie bardzo mnie to podbudowało ;) hmmm a interes ze zdjęcia to porządne gabaryty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam identyczne wymiary jak Ty, a mimo to faceci mnie komplememtuja i mam wspanialego meza, ktoremu sie podobam. Wedlug mnie to sobie wmawiasz i przyciagasz takich facetow ktorzy lubia balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wątpie, raczej nie przyciągałabym miłośników balonów. Podobam się facetom jak już wcześniej pisałam, proszą o numer telefonu. Ale może dlatego, że jestem ładna a na biust nie patrzą po prostu. Ale sama nie wiem :/ może i są faceci którzy lubią "średni" biust i żeby dziewczyna ładna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją mam faceta od 4lat urod,ilam mu miesiąc temu dziecko przed ciążą 70b po ciąży 70c niepełne więc też nie jakieś duże a na cycki ni patrzy liczy się osobowość my się dopasowujemy. Nie rozwiązuje tych głupich testów. Mój facet nie raz powie ale ma cycki a ty nie masz ale wiem że mówi to wnzartach bo gdy zaproponowała mu operacje to się wydark że kocha moje małe cycko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 To ja dziękuje za takiego faceta, nawet jeśli są to żarty. Może jego to bawi, a kobiecie może sprawić przykrość. Chyba, że Tobie też to odpowiada to ok. Ciekawe jak on by się czuł gdybyś ty komentowała facetów, że ten jaki przystojny a jakie ma bicki. Szkoda, że faceci nie mają penisów w widocznym miejscu... możnaby było się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link do papilota z początku nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miejcie takich problemów... mnie się podobają małe biusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta to ty nie będziesz mieć przez mały móżdżek, a nie przez mały biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to o linku już mówiłam, że nie działa niestety :/ X Dlaczego uważasz, że mam mały mózg? To, że człowiek wstydzi się jakiejś części ciała czyni go zaraz głupim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tematy to chyba są tworzone do nakręcanie forum przez mody albo co :) Bo rosną jak grzyby po deszczu i zawsze to samo. Bezpodstawne kompleksy. Mężczyźni chyba raczej nie zwracają większej uwagi na wielkość biustu, a raczej może na kształt i ogólną urodę. A jak mężczyzna jest zaangażowany i pożąda kobiety jako całości, to już w ogóle grają rolę zmysły i emocje, które takie sprawy jak wielkość, wygląd cycków czynią drugorzędnymi albo nawet i nieważnymi. No i małe piersi potrafią być tak ładne i mają wiele zalet (siła grawitacji mniej działa itp. ;) ), że po co sobie wmawiać jakieś głupoty. Problemem ewentualnie może być przegięcie w jakąkolwiek stronę (brak piersi lub już naprawdę nienaturalnie duże), a i to są rzeczy do przeskoczenia, inaczej nie widzę problemu i dojrzały mężczyzna też go nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozmiar b, pod biustem 75, nie są to duże piersi wiadomo, ale mam zgrabne, jędrne, nie wiszące także żaden nie narzekał jeszcze :) Idealne byłyby dla mnie osobiście o 1 rozmiar większe, za dużych też nie chciałabym mieć, to już wolę małe. Niektóre laski są zupełnie płaskie, nie wiem A jakieś, widać np. na plaży... a kobitka ok. 30-stki. Zresztą jak masz duży kompleks z tego powodu, to sobie powiększ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz, że mam mały mózg? To, że człowiek wstydzi się jakiejś części ciała czyni go zaraz głupim? x Sam kompleks głupim nie czyni, ale myślenie że to przez to nie będziesz mieć faceta jasno wskazuje na mały rozumek. No, ale na coś winę trzeba zwalić więc lepiej zwalić ją na cycki niż zjebany charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodawalam tu temat i swoje zdjęcie. Wpisz w google "moje male, brzydkie cycki Foto kafeteria". Powinnaś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 Skoro tak twierdzisz po krótkim opisie, nawet mnie nie znając twoja sprawa :P nikt jeszcze na mój charakter nie narzekał i nie powiedział, że jestem świnią czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust jest brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male piersi maja przewaznie ladny ksztalt i sa dlugo jedrne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię małe piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em89
Ja mam piersi. Nie jestem płaska, z tym, że co to za biust jak schudłam w tamtym roku 30 kilogramów i w push upie to ten biust jakoś jeszcze dobrze wygląda, ale nie chcecie widzieć jak rozlewa się bez push upu. . Do tego mój facet wiem że lubi duże piersi. od paru miesiecy zastanawiam się nad operacją. Jestem już pewna, że gdybym miała tyle kasy miałabym już nowe piersi dawno temu. Pozostało zbierać pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam mały biust (65c/70b). Ale jest jędrny z różowymi sutkami i czasem go nawet lubię bo fajny jest, ale bałabym się co ewentualny facet z którym bym spała by powiedział :( bo ogólnie jest ok i nie wyobrażam sobie operacji, bo wg mnie ładnie to nie wygląda i nie czułabym się dobrze. Jakby facetowi się spodobały to byłabym w 7 niebie bo mega mnie podniecają takie pieszczoty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem szczupła i wysportowana, biust mam 70 B i chłopak mówi mi, że jestem ideałem i że co mogę w sobie jeszcze zmieniać ćwiczeniami, skoro wszystko mam idealne. I że nie muszę dążyć do bycia ideałem, bo już nim jestem. Sam tak z siebie mówi i się zachwyca. A jego była miała wielki biust.. za to była masywna (sylwetka typu V), nie miała talii, miała duży brzuch i masywne ręce. Szerokie ramiona. Także co z tego, że biust duży, jak on woli mnie, to mną się zachwyca- szczupłą talią, piękną sylwetką itd. Nie każdy musi lubić duże piersi. Kobiety wysportowane podobają się, a wiadomo, że takie dużych piersi mieć nie będą (bo piersi to tłuszcz, który spala się przy wysiłku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewątpliwa zaleta małych piersi to ich kształt, doceniany przez facetów zwłaszcza jak kobieta przekracza magiczne 3 lat. Wtedy duże piersi zwykle tracą swój urok a małe przeciwnie. Wiadomo ze każdy małolat leci na duże cycki - ale z wiekiem się to zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×