Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

zarost jest passe

Polecane posty

Kotka, a wiesz, mam statek kosmiczny:) Sama go zrobiłam. Jak chcesz to możesz sobie ze mną polatać. Mam uprawnienia pilota i wszystkie papiery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy... nie myśl sobie że chcę Cie odstrzelić w kosmos. Nie nie. To właściwie nie jest statek kosmiczny tylko śmigłowiec taki, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy teraz akurat nie mam go w posiadaniu, bo pożyczyłam Błędnemu i on pośmigał nim do roboty. Ale możemy się umówić na później, na latanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, a Smofciu pozwoli Ci ze mną lecieć? Powiedz mu że to naprawdę będzie bezpieczna wyprawa posród chmur i obłoków, pośród górskich szczytów.... zobaczysz spodoba ci się:) Zresztą jak Błędny wróci to sam ci powie jaka to frajda. Jak wróci cały i zdrowy oczywiście, co jest więcej niż pewne bo sprzęt jest sprawdzony osobiście przeze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie rozpisalas. Ale troche nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz moge cie zaprosic na przejazdzke czolgiem i kurs golenia brzytwa ;) i super kawe np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde. Kotkami zwiała:) Może poleciała do Smocia po zezwolenie na latanie ze mną :classic_cool: Smoooofciuuuu!!! Gdzie jestes? Chodź szybko! Papiór jeden trzeba podpisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos nie na temat piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kotko:) Ale czy to aby bezpieczne!!?? Bo wiesz kotko, z Toba to ja się nie boję... ale! Ale zanim coś zrobię to wolę się zawsze upewnić... i dlatego zawsze PRZED mam mnóstwo pytań. Co to za czołg? Jakiej produkcji? Kto prowadzi? W jakim tempie? I czy nie za szybko? Czy w ogóle umie!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym goleniem to też mam mnóstwo pytań... Zasadnicze pytanie jakie mi się nasuwa to: Kogo będziemy golić...? Może dorwiemy jakiegoś łysola, co? Przynajmniej nie będzie miał pretensji jak go źle wygolimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
pchamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusz to ciezko pracuje na pkb i wlasna emeryture. czolg jes moj, 5,3l i 300 koni w benzynie, prowadze ja w szpilkach :) a golic, coz dawno nie bawilam sie brzytwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Jestes niebezpieczna. Z brzytwa na mojego penisa. Bardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
hmmmm taki czołg mi sie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×