Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie łóżko dla niespełna 3latka?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym go już przenieść z łóżeczka do większego łóżka. Czy te łóżka w kształcie np auta wyścigowego czy straży pożarnej są dobre? ja wolałabym większe 140×70a synek chce tamto w kształcie autka wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam łóżka dla syna ale ja to bym chyba potrzebowała kolejnego z wysoką barierka bo mój syn taki "skoczny"w nocy... Czasami jak ze mną śpi to przeskakuje przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lóżko z barierka ochronna, polecam tez takie które rosnie z dzieckiem. Dla syna kupiliśmy niepelnowymiarowe i teraz ma 8 lat i za chwile będzie trzeba kupić nowe. Córce kupilam rozsuwane i zamiast wymieniac na nowe rozsunelismy na większe i jest ok. Takie lozka ma min ikea, zobacz sobie na czym to polega, dużo sklepów tez je ma w ofercie, drewniane, metalowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takiego malucha sprawdzi się łóżko bez barierek , moze z szufladą ? sprawdz ofertę http://sklep.wisad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma łóżko 190x80, dostał je jak miał ponad 3 latka, prawie 4- do tamtej pory spał w początkowym ze zdjętą ścianką. Nie wyobrażam sobie kupić ledwie 20 cm większego, to które ma wystarczy mu do wieku nastoletniego. Nie jestem zwolennikiem szybkiego wymieniania mebli, co innego dziecięcy stolik z krzesełkiem- wiadomo że maluch nie usiądzie wygodnie i nie porysuje przy zwykłym biurku, ale łóżko? Ma dużo miejsca, a łóżko jest drewniane, uniwersalne i będzie pasować i dla pięciolatka (obecnie) i jego "dżunglowego" pokoju, i jako nastolatek będzie sobie mógł dobrać dodatki i dalej będzie tam się czuł ok. Tak samo nie kupowałam komody czy szafki z dziecięcymi motywami. A drewno się nie nudzi. Przemyśl przede wszystkim kiedy planujesz wymianę łóżka- chyba że będzie zmiana mieszkania np, i dobierz do tego rozmiar. Chyba że kolejne dziecko w planach. Co do tego autka- tak, widziałam na żywo chociaż nie dam gwarancji czy od tego producenta, ale wygląda tak samo tylko większe, bardzo solidne i bez uszczerbku zniosło dzikie wybryki przedszkolaka. Ale takie łóżko strasznie dominuje w pokoju i wymusza odpowiedni wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łożko z materacem za 200zł? Wątpię by to było dobre. Raczej materac od razu do wymiany. Nie sądzę też by było szczególnie porządne. A tamto drewniane - jak już zwykłe bez bajerów to bym brała większe, jak ktoś pisał 190/200cm. A są takie też i z szufladami. Z barierkami nie wiem czy są, ale to bardzo łatwo samemu da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego ''autkowego''wzielabym inny materac Problem w tym,ze młody jest z nami w pokoju i będzie jeszcze z rok,wiec wolałabym coś hm...mniej krzykliwego dlatego skłaniam się ku temu drewnianemu mówicie,żeby brać dłuższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To drewniane będzie ok, jeśli już nie chcesz przeczekać tego roku i mu kupić większego jak będzie miał swój pokoik. Też bym nie wytrzymała w sypialni łóżka- autka ;) Kup małemu pościel z autkami, poduszkę w kształcie autka, łatwo dokupić coś z nowym super bohaterem jak zmieni zainteresowania i będzie ok. Na dzień możesz pościel schować czy przykryć to nie będzie tak w oczy gryzła. Kup mu tylko lepszy materac niż ten piankowy z aukcji, sama taki wzięłam na początek ale nawet lekkiemu dziecku nie jest na tym wygodnie. Jak patrzę na wymiary, bo to "nasze" też jest na all, to bardzo podobne, firmy nie znam ale nasze trzyma się super solidnie, i małego, i małżeńskie. Więc z wymiarów nie jest zbyt delikatne. Ja nawet w pokoju małego nie dałam mu całkowicie poszaleć. Po pierwsze, może się znudzić za 2-3 lata, po drugie, jakieś tam poczucie estetyki wolę w nim wyrabiać. Mógł wybrać styl, kolory, dodatki z proponowanych przeze mnie, a paskudztwa z bajek może mieć co najwyżej na ręcznikach i bieliźnie, w tym piżamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do wymiarów- ja wzięłam większe, bo po prostu nie widzę sensu w takim trochę mniejszym, wymieniać już nie planuję. Zwłaszcza że mały rzuca się przez sen, wierzga nogami, i chciałam żeby miał możliwie dużo przestrzeni. Z barierką też są, do demontażu na przyszłość. Szuflada to fajny bajer, pod naszym łóżkiem też mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez urazy, ale to łóżeczko to nieładne jest... pstrokate, kolorowe.. brzydkie... dziecku się podoba.... przez chwilę. Mój obecnie 3,5 latek przed 3 urodzinami lubił bajki Peppę i Tupcia Chrupcia czy Tomka i przyjaciół. Na 3 urodziny był zachwycony Myszką Mickey (Klub Przyjaciół MM).. teraz ma fazę na Krecika i obrazki/zabawki Zygzak (to ostatnie nei wiem, skąd mu się wzięło). Tak małe dzieci często się czymś interesują, fascynują.. intensywnie, ale krótko. Co zrobisz, jak za 3 miesiące dziecko powie, że woli łóżko koparkę, łóżko rakietę czy łóżko słonia? :) Łóżko, to łóżko.. ma służyć do spania.. My kupiliśmy (w okolicach 2 urodzin) łóżko 70x140cm.. Łóżko z szufladą.. z jednej strony barierka po całej długości, z drugiej taka fajna, "nakładana" na brzeg łóżka. Nic się nie przykręcało, nie wkręcało, nie montowało.. Po prostu jednym ruchem można było ją założyć i zdjąć :) dzięki temu dziecko mogło mieć swobodny dostęp do łóżka w ciągu dnia.. obok dziecka można było usiąść, położyć się, przytulić itp. A na sen, barierkę założyć. Teraz synek ma 3,5 roku.. od jakiś 3-4 miesięcy nie zakładam mu barierki w ogóle. Tak więc, ja polecam zwykłe łóżko.. może jakiś wzór na krótszych bokach.. ale nie coś tak krzykliwego jak ten samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą.. te wymiary.. móje łóżeczko o materacu 70x140 , jest tylko niewiele większe od tego materaca.. minimalnie.. a ten samochód? Powierzchnia materaca ma dł. 140, a całe łóżko 157cm.. to się opłaca?? Tylko przestrzeń zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej postawić na dobry materac dla dziecka niż skupiać się bardziej na samym wyglądzie łóżka. Też to przerabiałam, mały miał fazę na samochody, więc kupiliśmy mu łóżko samochód. Niestety po 2 miesiącach mu się znudziło, bo na topie były już klocki. W końcu wymieniliśmy łóżko na normalne ale za to postawiliśmy na dobry materac, Pani w sklepie poradziła nam taki z hilding i teraz zastanawiam się nad kupnem dużego do naszej sypialni, bo jest bardzo wygodny i dobrze wykonany. Pokrowiec też już był kilka razy prany i nic się z nim nie dzieje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrych, trwałych i przede wszystkim - wygodnych materacy, to zdecydowanie polecam http://bjas-design.pl/ . Ja tam kupowałam dla siebie i dziecka i były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy już zdecyduje się Pani na wybór łóżka, które spełni oczekiwania zarówno Pani jak i dziecka polecamy wybór materace. Materac PlantPur jest idealny dla dzieci, jest to unikatowy ekologiczny materac piankowy, do produkcji którego używa się olei roślinnych, likwidując ilość szkodliwych substancji i nieprzyjemny zapach pianki. Zaletą jest również to, że materac jest pokryty warstwa antybakteryjną, która zwalcza grzyby i roztocz, dzięki czemu jest to idealny wybór dla alergika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena8505
Mogę szczerze polecić łóżeczka firmy https://lanomeble.pl/ Idealne dla dzieci w każdym wieku. Świetną opcją jest możliwość dokupienia dodatkowej barierki, którą możemy zdjąć, gdy dziecko już nie będzie jej potrzebowało. Firma posiada łóżka parterowe, a także piętrowe 2- osobowe i 3-osobowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupu łóżeczka w tej firmie. Łóżeczko piękne, nowoczesne, kolorystyka również się zgadza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo ładny model, na który trafiłam rok temu .pokoj-dla-dziecka.pl/lozka-pietrowe/46-lozko-pietrowe-domek-z-szuflada.html. Łóżko w kształcie domku, z wyciętą bramą, więc moje dziecko chętnie przechodzi czasami po przebudzeniu 🙂 Jak koleżanki przychodzą to zawsze bawią się w oblężony zamek 😄 Łóżko u nas przetrwało naprawdę dużo skakania, opierania się i innych dziwnych czynności i nic się do tej pory nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Kocz

My mamy z materacem drewniane podpórki aviatorclub.pl w katalogu znajdziesz coś pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×