Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zarobie 3tysiace ?

Polecane posty

Gość gość

Czy kobieta ze szkola srednia ze slaba znajomoscia angielskiego znajdzie prace za 3000 zl ? Markety butiki itp to max 2000 zl pytanie gdzie zarobie wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cip.ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbliższe miejsce to Szwecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle zarobisz na start w korporacji, ale tam trzeba mieć wyższe wykształcenie i angielski perfekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji zaczynasz od 10.000 zł/czysto ze słabą znajomością języka i bez zawodu. Np sprzątaczka ma 50 zł/netto/godz. Hydraulik 200zł/czysto/godz itditd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super tylko, że w Szwecji życie jest jakieś 10x droższe niż w Polsce. I policz ile Ci zostanie z tych 10 000 w kraju, w którym chleb w przeliczeniu na złotówki kosztuje 20 zł, a butelka wody 10. O cenach usług typu fryzjer, czy cenach nieruchomości to nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio w szwecji jest tak drogo? a nie dałoby sie wysyłac pac zek z polszy? łatwo tam wgl znalezc prace bez jezyka? jak tam z mieszkaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak tam jest z mieszkaniami, bo ja tam byłam tylko 3 tygodnie, odwiedzałam kogoś. W każdym razie uczestniczyłam w robieniu zakupów, czasem wypiłam kawę na mieście czy poszłam do restauracji i myślałam, że się wykonczę finansowo, a wcale w Polsce mało nie zarabiam :O ceny jednak były kosmiczne po przeliczeniu. Nie mam pojęcia ile można odłożyć z pracy tam, ale jeśli ktoś chce normalnie żyć, nie głodować i nie mieszkać w klitce, kupić od czasu do czasu jakiś ciuch czy pójść na impreze, to jeśli pracuje jako sprzątaczka za minimalną krajową, to raczej dużo nie odłoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo umiesz, praktycznie nic. Doksztalc sie, np. jako leśnik zarobisz 7 tys miesięcznie na reke. Jako tramwajarz - 4 tys (kobiety jezdza bardzo czesto). Itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko po znajomości praca za 3000zł, albo własna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można wżiąć sprawy w swoje ręce i otworzyć coś swojego. My z mężem zrobiliśmy swoją kawiarenkę. Podstawą do takich działań to dobra organizacja. Jak ktoś chce mieć dobrze wyposarzoną gastrominie tak jak meble do kuchni to kupcie tylko w tej firmie www.jugema.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×