Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak według was wygląda przystojny facet ?

Polecane posty

Gość gość
dla mnie Sebastian Rulli , i Serkan çayoğlu a z kobiet Danna Garcia , Maite Perroni , wszyscy są boscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
timothy olymphant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jencarlos Canela to przystojniak nr 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nasi Polscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał Żebrowski jak był młody ewentualnie Paweł Deląg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda przystojny facet? Ma świdrujące spojrzenie, rozbrajający uśmiech i taki spokój wokół siebie, że chcę się w tym wszystkim zanurzyć - dla mnie to jest przystojny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mnie mówisz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny mezczyzna to 99% muzulmanow i uchodzcow. Chcialabym stracic z takim muzulmanem dziewictwo jak tylko skoncze 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyn lub brunet z przystojną facjatą i wysoki bez brzucha. Kolor włosów to kwestia gustu ale są też przystojni łysi byleby nie był gruby i niski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilny temat , a co kto ma zrobić ,jak jest niski? chodzić na szczudłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być gruby i niski - tylko żeby miał marchewe w rozmiarze kabaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBBBB
zaczyna się od 180cm ma szerokie ramiona (niekoniecznie duże mięśnie) nie ma spasionego brzucha. ma przynajmniej przeciętną twarz(w koncu to polska nie wymagajmy zbyt wiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka73
A czy wiecie, że ... Polki zdecydowanie bardziej wolą brunetów :) Czytałam o tym na http://www.miastokobiet.pl/kobiety-wola-brunetow/ i w sumie muszę przyznać, że coś w tym ewidentnie jest, bo jednak bruneci mają u nas większe wzięcie i do tego wysocy oczywiście... :) Może też kwestia, że jest ich więcej niż blondynów? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki przede wszystkim. I silny, taki że weźmie mnie na ręce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze, żeby był dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam dzisiaj tak mega przystojnego faceta jak jechałam do pracy że już po kilku minutach miałam kisiel w majtach jak sobie wyobraziłam że jestem z nim w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawłowicz
wzór faceta. Jarosław Kaczyński... mmmmmm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smen
Mam 38 lat 180 95 kg( w miarę ) zbudowany Powiedzcie Dlaczego zwracają uwagę na mnie starsze kobiety (poza małymi wyjatkami) prawiac takie komplementy że nie wiem co odpowiedzieć . Podejrzewam typ urody , zbytnio nie staram się byc modnym, oczywiście dbając o wyglad. Niedawno komplementował A mnie 70 letnia kobieta , wolałbym żeby była 30 -40 letnia . Czy starsze kobiety są bardziej narażone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zbyt poważnie odbierasz ich słowa. Nie chce mi się wierzyć żeby 70latka podrywała 40latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś mówiłam, że tylko brunet. A jednak mój mężczyzna to ciemny blondyn i bardzo mi się podoba :) I ma piękny kolor oczu, taki typowo jasno niebieski (nie szary).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma piękny kolor oczu, taki typowo jasno niebieski (nie szary). xxx czyli wzięłaś sobie albinosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo smieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 22.08.2016 o 18:36, Gość Mandarynka73 napisał:

A czy wiecie, że ... Polki zdecydowanie bardziej wolą brunetów 🙂 Czytałam o tym na http://www.miastokobiet.pl/kobiety-wola-brunetow/ i w sumie muszę przyznać, że coś w tym ewidentnie jest, bo jednak bruneci mają u nas większe wzięcie i do tego wysocy oczywiście... 🙂 Może też kwestia, że jest ich więcej niż blondynów? Jak sądzicie?

Jak miałam 20 lat to i owszem. Po 30. wolę typ skandynawski... Np Aleksandr Skarsgard 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skandynawowie sa przystojni bo maja ladne rysy twarzy (wysokie czolo i twarz w ksztalcie serca/trojkatna) i sa wysocy, chocby i byli brunetami, jednak malo kto zdaje sobie z tego sprawe, ze nie blond wlosy to sprawiaja, choc fakt ze przystojnego czynia wrecz niesamowitym.Ja nie mam typu, facet jest albo przystojny albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwast

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak każda może oszaleć na punkcie  faceta nieprzystojnego w wyglądzie a interesującego w sposobie bycia z tzw radiowym głosem o nienagannych manierach. Inteligencja ale taka wręcz porażająca jest bardziej przystojna niż przystojny ćwok, cham, brudas, czy fajtłapa.  Ale o tym zazwyczaj kobiety dowiadują się trochę później wiec za przystojnego uważa się wysokiego z zadbanymi zębami, ładnym uśmiechem. Pełno takich na zdjęciach ślubnych -:) a potem zdjęcia blakną a przystojniaczek okazuje pijaczkiem,  nierobem i śmierdzielem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2019 o 05:24, Gość Chwast napisał:

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak każda może oszaleć na punkcie  faceta nieprzystojnego w wyglądzie a interesującego w sposobie bycia z tzw radiowym głosem o nienagannych manierach. Inteligencja ale taka wręcz porażająca jest bardziej przystojna niż przystojny ćwok, cham, brudas, czy fajtłapa.  Ale o tym zazwyczaj kobiety dowiadują się trochę później wiec za przystojnego uważa się wysokiego z zadbanymi zębami, ładnym uśmiechem. Pełno takich na zdjęciach ślubnych -:) a potem zdjęcia blakną a przystojniaczek okazuje pijaczkiem,  nierobem i śmierdzielem. 

Czy coś nie dobrego ci się przytrafiło w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

filip bobek . szkoda że jest gejem . a nam kobietom  zostają same  odpadki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Jason Momoa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener tv

sra/m na powierzchowność, rzygam tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×