Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiula2778

Trójkat z mężem i koleżanką

Polecane posty

Gość Kasiula2778

Witam, Czy komuś przytrafiła się podobna historia? Jak to wpłynie na związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od ludzi jak do tego podchodzą. ogólnie jako facet chciałbym cos takiego ale tylko 2k +ja. patrząc na to ze swojej perspektywy to super, ale z perspektywy zony nie koniecznie, nawet jak lubi tez kobiety bo zawsze będą myśli czy ona moze go lepiej wybzykała itp., to samo w drugą strone. jeżeli zona chciałaby dwa kutasy naraz to facet tez się może zastanawiać szczególnie jak wezmie się kogos z dużym kutasem, ze z nim jest jej lepiej itp. ja mimo iż mam bardzo duzy sprzet gruby ok 17cm obwód), to trójkat tak ale nie z zona tylko z obcymi osobami, zona jst moja, a jak chce kogos innego to zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6666
.. w moim wypadku bylo to kolezanka, zona i ja - w tej kolejnosci :) kolezanka jest lesbijaka i tylko sie zabawia z zona. A mnie to specjalnie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją z mężem jakiś czas temu regularnie bzykalismy się w trójkącie tylko że mój mąż zajmował się mną tylko. Nawet jej nie dotykał. My się piescilysmy a on w tym czasie mnie bzykal polecam taki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też z żoną i drugim facetem. Moja po lekkich namowach chętnie się zgodziła i było super. Mamy coś do wspominała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją swojej kobiety nie oddał bym nikomu. Nie po to się o nią tyle starałem chodziłem z nią zanim mi się oddala żeby tak o jakiemuś gościowi daj ją do podymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię cuckold ale wiem że nie każdemu to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeżeli ktoś tak lubi to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często go uprawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony bym nie dał innemu ale kochankę chciałbym widzieć jak ją rżnie inny. Ona z koleżanką też by pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×