Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miss me

Polecane posty

Gość gość

Witam Panie. Od kilku dni szukam jakiejkolwiek opinii o marce bieliźnianej Miss-Me, ale nie natrafiłam na taki post. Kobietki, powiecie mi coś o tej marce? Jak z przesyłkami? Ja już czekam od 04.08 i po mojej paczuszce ani śladu... Może wy miałyście podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zamówić bieliznę z tej strony,ale teraz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco mi się zrobiło uff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkfaaaa
nie zamawiajcie lepiej z tej strony, z MagicBox tez nie, właściciel ten sam, ja na paczkę czekałam ok. miesiąca... opinie o MagicBox w większości złe - długi czas realizacji, słabe wykonanie staników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też juz czekam ponad tydzień. Miała dotrzeć do końca tygodnia a niestety jej nie ma. W mailu napisali 1-2dni...zarty jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam paczkę po około 2,5tygodnia. I pomimo wymiarów stanik przyszedł jeden za mały więc poprosiłam o wymianę (tego samego dnia napisałam co przyszła paczka) do dzisiaj nie odpisali 3 tygodnie. A z czarnego biustonosza powychodziły druty już po pierwszym razie. Pozdrawiam i nie polecam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorką wpisu :) Bieliznę dostałam kilka dni temu. Niestety nie tylko czas tu jest wadą. Zamawiałam staniki z tym że oba w tym samym rozmiarze.. a dostałam jeden mniejszy-drugi większy. Brak rozmiarów(ucięte metki) a tak się cieszyłam że w końcu dotarła paczka.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nieee :( też zamówiłam i teraz się obawiam, mam mały biust,więc mam nadzieje, ze nie wysla mi jakiegoś większego rozmiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdom
nie polecam absolutnie. złozyłam zamowienie 1 sierpnia, cały czas dzwoniłam prosząc o o potwierdzenie przyjęcia zamówienia i nic...dopiero 8 sierpnia dostalam maila, że paczka została wysląna, ale nie doprosilam sie o numer przesyłki. Paczka przyszła 16 sierpnia, bez paragonu , bez metek - oczywiście błędne rozmiary. Zwróciłam im towar tydzień temu i nadal czekam na przelew....Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również ostrzegam przed tą firmą. Dałam się nabrać na piękne zdjęcia na stronie i facebooku. Już pominę moje problemy z komunikacją z tą firmą i to, że czekałam na paczkę ponad miesiąc, to jest szczegół. Najważniejsze jest to co dostałam w przesyłce. TO COŚ, niestety biustonoszem tego nie mogę nazwać, jest tragiczne. Moje skojarzenie - 2 namioty zszyte rachitycznymi gumkami kiepskiej jakości. Totalny brak walorów estetycznych, nie mówiąc o podtrzymywaniu biustu. Od razu napisałam do tej firmy na facebooku z prośbą o przesłanie mi formularza zwrotu - oczywiscie brak odpowiedzi, napisałam do nich maila - to samo. Ściągnęłam wzór takiego formularza z netu, wypełniłam go i wysłałam im to "cudo" z nadzieją na zwrot pieniędzy. Narazie przestrzegam przed ich produktami, być może jest to solidna firma, która odda mi pieniądze, zobaczymy ... dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdom
1.5 miesiąca po złożeniu zamówienia sprawę uważam za zamkniętą - otrzymałam łaskawie zwrot pieniędzy, ale ile wykonałam do nich telefonów, ile pisałam maili i wiadomości na fb to jest dramat. Jeszcze jedno - zwróciłam uwagę tej "firmie", że nie mam paragonu ani formularzu zwrotu, to Pani odpisała, że to tylko jednorazowy przypadek :D potem kilka innych dziewczyn na fb mi napisało, że u nich to samo...także nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Szkoda nerwów i oczekiwania na niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od nich zamawiałam 2 razy, raz czekałam chyba 2 tygodnie, za drugim razem przyszła paczka po 4 dniach. Oba staniki są bardzo ładne jak za takie pieniądze. Mieli niby jakieś problemy organizacyjne ale chyba nad tym zapanowali. Koleżanki też są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona fakt zamówiłam juz trzeci raz biustonosz soft (taki czerwony z koronki) mega jest długo czekam tym razem ale za każdym razem jestem zadowolona rozmairowka tez ok mam duże cycki wiec mam z reguły problem żeby dobrać seksowny a zarazem wygodny stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że firma Miss me zobaczyła ten wątek (2 pozytywne komentarze w odstępstwie 6 min.) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne zobaczyła,baranie bo oni nie mają co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki właśnie poziom Pańtwo reprezentują, nie sądzę, żeby tak zareagowała jakaś klientka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam i wszystko było ok także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuśkkkkkka
Kupiłam u nich stanik na 19 na próbę i fajnie się prezentuje. Taniej nie widziałam biustonoszy z paskami na dekolcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierzę, bo ja nie miałam żadnych nieprzyjemności a zamawiałam w obu sklepach. Jakość jest zawsze bardzo dobra i w niewielkiej cenie. Myślę że konkurencja im pisze to komentarze bo to jest aż niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest żadna konkurencja. Niestety ... Czekam na zwrot pieniędzy na moje konto i jak najszybciej chcę zapomnieć nazwę MissMe. Oczywiście dam znać, czy pieniądze dotarły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, firma oddała mi pieniądze, przynajmniej pod tym względem są uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencja raczej by się nie zajmowała takimi sprawami. Miss me sami sobie taką opinie tworzą u klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDD
nie polecam tego przedsiębiorcy. zamówienie złożyłam 8.11, tego samego dnia - maksymalnie następnego zaksięgowano wpłatę. paczka została nadana dopiero 22.11 i to po mojej awanturze przez facebooka bo na maile nie odpowiadają. na stronie miss me jest info o dostawie 3-5, w mailu piszą "Twoje zamówienie zostanie spakowane oraz nadane w ciągu 5-7 dni roboczych. O zmianie statusu Twojego zamówienia będziemy Cię informować na bieżąco", a moja paczka została nadana 10 dnia roboczego. w związku z tym napisałam do konsumenckiego centrum e-porad, gdzie okazało się, że jest to prowadzenie nieuczciwej praktyki konsumenckiej i można z tego wyciągnąć konsekwencje. NIE ZAMAWIAJCIE OD NICH BO SĄ NIERZETELNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na zwrot pieniędzy już prawie dwa miesiące piszę wiadomości, smsy, dzwonię i nic czy którakolwiek Pani miała podobną sytuację ? Nie wiem co robić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekałam na zwrot pieniędzy ponad miesiąc, tego samego dnia odesłałam towar i sukcesywnie pisałam do nich na facebooku, w końcu ktoś mi łaskawie odpisał, że mają miesiąc od dnia otrzymania paczki na zwrot pieniędzy. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, okropna jakoś staników, na zywo nie podobne do tych ze zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2508
Kurcze... wpierw zamówiłam, a dopiero potem zainteresowałam się opiniami. Zaczęłam czytać, ponieważ przesyłka miała zostać dostarczona 5-7 dni po wpłacie. Czas minął i coś mi nie spasowało. Odzewu na maila póki co nie dostałam. Opinie trochę niepokojące, ale bez paniki. Poczekam i dam znać jak się potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2508
Przesyłka dotarła do mnie. Zamówiony komplet jest jak ze zdjęcia. Rozmiar sama zawaliłam, bo wzięłam dół większy na zapas, ale góra typu "soft" idealna. Natomiast biustonosze są według mnie trochę za szerokie jak na rozmiar 75. Nie mogę się doczepić wykonania, czasu oczekiwania itd. Ogólnie polecam, bo ceny są czasem naprawdę bardzo niskie i można trafić na jakieś cacko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saa

19 marca złożone i opłacone zamówienie. 15 maja wysłany mail z informacją że wysłali paczkę. W między czasie kompletna ignorancja z ich strony, nie odpowiadają na żadną próbę kontaktu zarówno na maila jak i Facebooku. Wydaje mi się że 2 miesiące czekania na paczke której i tak nie dostanę jak większość zamawiających pozwala mi na utratę cierpliwości. Złodzieje i oszuści, sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta. Dodam tylko że są dalej aktywni online ponieważ usuwają niewygodne dla siebie komentarze i wrzucają nowe oferty, żeby naciągnąć więcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×