Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Testy na ojcostwo ???

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że wczoraj moja żona urodziła w szpitalu dziecko, no, ale wiadomo, ona może być na 100% pewna tego, że jest matką, ja nie mogę być na 100% pewien, że jestem ojcem, a gdzieś czytałem,że dużo facetów nieświadomie wychowuje nieswoje dzieci, no i teraz mam pytanie, czy mogę zrobić ten test bez żadnej wiedzy mojej żony ? Wiecie, przecież jak ona się dowie, że ja to zrobiłem, to pewnie by mnie zostawiła. Słyszałem gdzieś, że na takie testy jest potrzebna zgoda matki. Więc jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę podejrzewasz, że to nie twoje dziecko?!!! MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że moje, ale co zaszkodzi sprawdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nie wiem czy żarty sobie robisz pisząc takie rzeczy czy rzeczywiście masz wątpliwości co do ojcostwa, bo jeżeli tak to świadczy tylko i wyłącznie o stanie w jakim jest wasze małżeństwo... Normalnie mężczyźni, którzy dopiero co zostają ojcami są podekscytowani, pewnie się boją czy dadzą rade w nowej sytuacji a nie zastanawiają się czy to oni są biologicznymi ojcami dziecka. Chyba, że rzeczywiście masz solidne podejrzenia, że żona Cię zdradzała przed ciążą. Jeżeli nie to coś jest nie tak i albo jesteś bardzo młody albo naczytałeś się jakiś głupot i wierzysz we wszystko co dowodzą "amerykańscy naukowcy" Zyczę Ci, żeby Twoja żona nigdy się nie dowiedziała o Twoim pomyśle i mam nadzieję, że to tylko chwilowa pomroczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napisałem ja nie mogę być w 100% pewien, ona tak. Wiesz jednak istenieją takie przypadki gdzie faceci nieswiadomie wychowują nieswoje dzieci, ja po prostu nie chcę być jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę staram się pojąć, co Tobą kieruje i zastanawiam się czy kochasz żonę i to dziecko, które się dopiero co urodziło? Jeżeli tak to nie przychodziły by Ci do głowy takie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test na ojcostwo powinien być obowiązkowy w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje dziecko będę kochać, nieswojego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź frajer, zrób test, tylko dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni powinni walczyć o obowiązkowe, prawnie zagwarantowane testy na ojcostwo. Wtedy nie byłoby stygmatyzowania tych którzy chcą je robić dobrowolnie, a jednocześnie skończyłoby się puszczanie kobiet po bokach i wrabianie w nieswoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
profilaktycznie powinienes zrobic bo ta niewiedza nie da ci spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jesteś z zona jeśli w takich kwestiach masz wątpliwości? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profilaktycznie to się robi badania krwi czy moczu a nie badania na ojcostwo w normalnej, kochającej się rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal, żal i jeszcze raz żal mi tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety się puszczają na prawo i lewo to normalne, że trzeba testy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już wątpliwości mieć nie można ? Nawet w małżeństwach jak z bajki zdrady się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą. Spodziewam się dziecka i szczerze mowiac moim zdaniem powinno być takie badanie robione. Z krwii nawet można się dowiedzieć. Mnie nawet nikt nie zapytal o grupe krwii ojca a jest na karcie ciazy miejsce na ta grupe krwii ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie znaczy ze wszystkie kobiety robią w balona swoich mężów. Tak samo powinno być taka baza gdzie widać ile dany facet ma dzieci. I żona takiego faceta mogłaby sprawdzić oczywiście czy nie zatail coś przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz ku\ rwe w domu to zostaw ją bez zastanowienia i w sprawie rozwodowej zaządaj badan na ojcostwo.Jak oficjalnie nikt twojej nie moze zarzucic złego prowadzenia a ty jej poprostu nie ufasz to powiedz jej wprost ze masz wątpliwosci i oczekujesz zgody na badanie i kropka.Ja bym Cie w du\pe kopneła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanująca się kobieta nie ma nic przeciwko takim testom, bo niczego nie ukrywa przed mężem, ojcem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 Słuchaj, jeżeli w naszym kraju jest 5mln rodzin oczywiście tak przypuszczam i 99,9% kobiet jest wierne swoim facetom, to nadal będzie 0,01% tych niewiernych, a to na 5mln to wychodzi 5000, a jaka jest pewność, że ja nie należę do tych 5000 ? Żadna. Oczywiście przypadków zdrad jest więcej, ale chciałem ci pokazać tylko skalę. Właśnie dlatego chcę wykonać te testy bez jej wiedzy, pytanie czy mam takie prawo ? Jak wyniki będą pozytywne, to logiczne, że te testy zniszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ty w ogóle się wiązałeś z kimkolwiek, przecież z góry wiadomo, że niczego i nikogo nie można być pewnym w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja żona z Twoim (na 99,9%:P) dzieckiem leżą w szpitalu a Ty siedzisz na kafeterii i pier......lisz smutki. Widać, że nie gotowy jesteś do ojcostwa skoro czepiasz się ostatniej deski ratunku w postaci jego podważenia. A nóż się uda i się wymigasz od bycia ojcem:P Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonę odwiedzam, a po drugie jak to wymigać ? Przecież ja chcę wychować to dziecko, no, ale chcę mieć pewność, że ono jest moje. Trzecia sprawa, nadal nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1512 Jezeli wyniki testów będą pozytywne to tego moge byc pewien na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×