Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NWucznia_pl

Ubezpieczeni NW ucznia

Polecane posty

Gość NWucznia_pl

Zbliża się początek roku szkolnego, stałym wydatkiem jest składka na ubezpieczenia NW ucznia. Czy zastanawialiście się czy ubezpieczenie szkolne zapewnia waszym dzieciom właśiwą ochronę? Jaką płacicie składkę, przy jakiej sumie ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0041
Ja płacę 52 zł za syna (III klasa podstawówki), ale nie wiem na jaką sumę jest ubezpeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przeanalizować oferty i sprawdzić chociażby zakres ochrony i wysokość składki, by wybrać ofertę najkorzystniejszą dla naszych dzieci, np. na stronie nwucznia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tehna
Uważam, że powinnaś skonsultować się z przedstawicielami kilku interesujących Ciebie firmy oferujących ubezpieczenie dla dziecka i wybrać tą ofertę, która Ciebie usatysfakcjonuję. Ja osobiście wybrałam kilka lat temu PZU ze względu na wypłacenie pieniędzy przez nich, gdy dziecko wkroczy w dorosłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NWucznia_pl
Rodzice często nie zdają sobie sprawy, że kwota, którą płacą w szkole wystarczyłaby na wyższe ubezpieczenie dziecka lub na szerszy zakres NW, który by je obejmował. W przypadku ubezpieczenia grupowego, wszystkie dzieci objęte są tymi samymi warunkami. Przystępując do indywidualnego ubezpieczenia można zwrócić uwagę na kwestie, które w szczególności dotyczą naszego dziecka. Warto sprawdzić na nwucznia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NWucznia_pl
Umowa ubezpieczenia NW ucznia jest umową dobrowolną. Jest często zawierana w formie umowy ubezpieczenia grupowego na cudzy rachunek. W razie zaistnienia nieszczęśliwego wypadku zawarte ubezpieczenie NW w przemyślany sposób może być bardzo pomocne. Rodzice powinni mieć wybór pomiędzy zawarciem umowy ubezpieczenia szkolnego a skorzystaniem z innych ofert zakładów ubezpieczeń z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb ubezpieczonych. Dlatego warto szukać ubezpieczeń indywidualnych, które za taką samą składkę oferują lepsze warunki na nwucznia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corporalka
Ja całą rodzinę ubezpieczam w PZU, ubezpieczenie NNW ucznia może też jest dostępne (raczej powinno być) więc polecam Ci sprawdzić tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ubezpieczenie kosztuje w V klasie podstawówki (syn teraz idzie do VI) 45 zł. Ubezpieczony chyba na 10 000 zł ale ręki nie dam sobie uciąć. wiem, że ubezpieczenie też jest ważne w trakcie wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zwykle się czeka na odpowiedź od ubezpieczyciela? My złozyliśmy wniosek o odszkodowanie i czekamy już 10 dni. ile to trwało u wa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas gdy córka złamała nogę czekaliśmy równe dwa tygodnie. Ubezpieczaliśmy w nau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×