Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga2666

29 latka z 22 latkiem na weselu

Polecane posty

Gość Aga2666

Cześć dziewczyny, mam problem, zaprosiłam na wesele mojego kolege, 22- letniego mężczyznę, jest super, dojrzały, mądry, umysłowo nieco wyprzedza swoich rówieśników. Tylko mam pytanie, czy ludzie nie będą się na nas gapić jak na jakąś patologie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczekk
Na patologię nie, moja przyjaciółka ma kilka lat młodszego i zawsze było ok, ale po co ci młodszy tak szczerze mówiąc? Najlepiej dogadasz się z rówieśnikiem, młodsi są niedojrzali i często nie umieją się zachować na takich imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczekk
Jeszcze upije się i będziesz musiała go pilnować, żeby zachowywał się normalnie, tacy do 25 lat w większości piją na weselach a potem dają popisy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On akurat nie pije nic, więc się nie upije:) Lubie Go, dobrze się dogaduje, a nie chciałam iść na siłę z kimś kogo znam tylko na "cześć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczekk
No nie wiem, ja na wesela chodziłam różnie, kiedyś z chłopakiem, potem albo sama albo z jakimś kolegą ale zwykle rówieśnikiem. Raz byłam z młodszym, bo wcześniej trochę kręciliśmy ze sobą, różnicy wieku nie było widać, jednak nie umiał zachować się na weselu. Połowę czasu spędziliśmy w ogrodzie, bo próbował doprowadzić się do normalnego stanu trzeźwości, inna sprawa, że wtedy większość gości była mocno wstawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chomiczku w jakim wieku byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczekk
23 ja, on 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ten mój kolega w ogóle nie pije, także nie ma co wróżyć o takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh dziewczyny to że raz wam się zdarzyła nieprzyjemna przygoda z młodszym/rudym/grubym facetem to nie znaczy że wszyscy tacy są, co to za dziecinne myślenie. Autorko myślę że mało kto zwróci na to uwagę. Nie wiem jak bardzo jest widoczna wizualnie ta różnica wieku, ale dzieli was tylko lat i raczej nie jest to tak rzucające się w oczy jak 19 latka w parze z 40 latkiem. Zresztą to już nie te czasy żeby stare ciotki-dewotki się o takie bzdury oburzały. Jeśli świetnie się dogadujecie i dobrze razem bawicie to nie masz się kompletnie co przejmować ewentualnym wyśmianiem sytuacji przez 1-2 niedojrzałe osoby tylko baw się dobrze na tym weselu! Bo podejrzewam że z młodszym pełnym energii facetem to będzie nawet lepsza zabawa niż ze starszym kapciejącym już mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, że wesele będzie udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×