Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Złotarybka2322

Gitara Marzano szukam elektrycznej

Polecane posty

Witajcie. Jestem szczęśliwą posiadaczką gitary klasycznej Marzano A-150. Jest świetna i nie zamieniłabym jej na żadną inną, ale poszukuję dla niej towarzystwa- gitary elektrycznej tej samej firmy. Bardzo ciężko ją znaleźć na rynku wtórnym więc byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś ma namiary na osobę, która posiada taki instrument na sprzedaż :) Od jakiegoś czasu planuję zacząć naukę gry na gitarze elektrycznej, a chciałabym od początku mieć solidne wiosło. Mam nadzieję, że pomożecie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciechwoj
Słyszałem, że to dobre wiosło. Kiedyś kupel grał na takiej elektrycznej Marzano. Odkąd wyjechał z kraju nie miałem okazji na niej pograć, a szkoda- fajna wizualnie i ma doskonałe brzmienie. Jeśli uda Ci się ją dorwać to zainwestuj również w dobry piec- to też ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałMroczek43
Jesteście pewni, że o tą firmę chodzi? Firma A. Marzano faktycznie robi jedne z najlepszych gitar, ale klasycznych. Nigdy nie słyszałem o elektrykach w ich wykonaniu. Sprawdź jeszcze. W razie czego mogę pomóc - zajmuję się sprowadzaniem Fenderów i Gibsonów z USA. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance chodziło chyba o gitarę klasyczną z możliwością podpięcia do prądu? Może na tym polega nieporozumienie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×