Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 90 osób z kafeterii ma postawione zarzuty ws stalkingu Noxelii

Polecane posty

Gość gość
Przeciez ten Konski to degenerat i alkoholik :o czemu robicie z niego super? To ta sama liga co alkuska Maria i Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z niego nie robie ''super'' właśnie mówie że skoro ruchał anke z brudną dupą to też o nim świadczy:D powinien sie zamknąć a nie o tym rozpowiada bo nie ma sie czym chwalić widocznie mu ta brudna dupa pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu siedzą sami piękni und wyksztalceni :-D śmieszy mnie ocenianie kogoś kogo się nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem czy koński jest alkoholik czy nie jest, bo cieżko stwierdzić po samych zdjeciach ale to że małoletnia kciukiem spała z takim starym dziadem też swoje mówi, arystokratce nie przystoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda ta głupia, nawet baronowej się zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nam sama sie podala na tacy. Ja nie chodze z nieumyta dupa do obcych facetow i nie daje im dupy. Ona nie znala Piotra a dupe mu wypiela, a on drugi , ze ja wydymal. To jest obrzydliwe, ze ludzie tak robia. W dodatku on byl facetem Maryski :o fuuuj, jak tak mozna, stukac kolezanke ex :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele znanych par z różnica wieku, 50lat temu mogło takie coś szokować, ale teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głuupi skurwiały podszywie, mówiłam, że nox nie nazywa majki ptysią, NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skadscie spadli z księżyca nikt z was nie robil głupich rzeczy ] młodości? Złych? Upokarzajacych? Zero błędów? To co wspominać będziecie???!???!!!! podejrzewam że kciuk i inni na pewno jakiś tam swoich starych spraw zaluja ale to było dawno temu ludzie się zmieniają lepiej zrobić mnóstwo głupot niż nie robić nic i nie mieć co wspomnieć ani na czym się uczyć i nie ze kogoś bronię ale takie gadanie to zenua w ch/uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadasz tam, to był dworski mezalians: księżniczka i plebejusz, ach, romans jak z bajki. W końcu księżniczka Marie van Kciukens widzi w człowieku coś więcej niż pochodzenie. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzi Kosmala smarknął klopsiarze vanessie w osrany srom ale beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się noxelia musiała schlac żeby się osrac i tak oddac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kciuk z nim była z 5 lat temu po co się tego czepiać trzymajmy się tego co obecne czyli patoli u noxy ...,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purtelia
Scatrina, nie popurtuj tutaj z pomarańczy, bo Twoje purty są igraszką w porównaniu z purtami Izy. :) Wczoraj purtałyśmy na okrągło i chyba chomik się podtruł, ale chooy tam, następnego wezmę. :) Purt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre noxa racjonalnie pisała i to co, nareszcie prawdę czystą prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele znanych par z różnica wieku, 50lat temu mogło takie coś szokować, ale teraz x skoro związek 15-latki cie nie szokuje i starego capa koło 40-stki to może jestes bardziej nowoczesna ode mnie, nie pamietam ile kciuk i koń mieli dokładnie ale mowie w przybliżeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szokuje ale pamiętam kciuka z tamtych czasów nawet maile pisalysmy i wiem co pisała ty to odbierasz jako jepanie dziada z dziewczynką a ja widzę to w ten sposób jak pisała kciuk bo wtedy była wyjątkowo szczera i ona była starsza on miał chyba 34 lata pozatym to nieważne bo to było dawno temu sto razy bardziej interesujące jesteście noxy i jej patoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam jak kciukiem pisała na jakimś topiku jakiego ma przystojnego faceta albonosa, chodziło o końskiego :D jaki on zajebiście urodziwie tak się nad nim rozpływała jak teraz o macieju a ani jeden ani drugi nawet nie jest choćby ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego wcale nie rozumiem tej fascynacji uczestnikami bieszczada ci co dawno poszli do dziś są wspominani a to co zrobili i o nich wiadomo jest opisywane jak teraz i tu bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona miala 16 lat, a on byl kolo 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda kwestia gustu za dużo maciejaszka nie było widać a zdjęcia to jedno człowiek z wyglądu też się zmienia la lepsze czy gorsze patrzcie noxa kiedyś nawet fajna szczupła panna dziś jak potwór jakbym nie wiedziała to nie uwierzyla bym ze dziewczyna sprzed lat to ta sama co na zdjęciach teraz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydaliby się nowi bohaterowie bo noxa i kciukiem są już nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to norma wszędzie są związki 16tek 17 tek z 30latkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre byłoby gdyby koński tu pisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbanowane Kciukiem 2012.02.20 czyli ja mam gorzej, mój mi wypisuje, ze mi życie zniszczy, dobrze, że nie zna mojego nowego adresu, bo bym dopiero tango z kretynem miałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbanowane Kciukiem 2012.02.20 ja się rozstałam ponad rok temu i bła zrobiłam przyjaźniąc się z nim, bo on jjakoś nie załapał, że skoro sie wyprowadziłam od niego , to już z nim nie jestempechowiec.gif nawet moją matkę przekabacił, głupot nawygadywał, a ta jak to cielę we wszystko wierzy, przeżartemu kretynowi przez dragipechowiec.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbanowane Kciukiem 2012.02.20 k**wa jasna, od 2tyg mam własne mieszkanie, w domu rodzinnym w ogole sie nie zjawiam, bo po co. na tyle korva jest walnięty, że mojej matce i siostrze nawciskał, ze się puszczam z kolegą, z którym się wprowadziłam do tego mieszkania plus ciekawostki, ze jakiś czas temu mu obciągałam , że nadal jesteśmy razem itd. a ja bym go kijem przez rzekę nie tknęłapechowiec.gif x ale beka, kciukiem jednak jest popierdolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak poszła po rozum a wy po niej jedziecie pamiętam że pisała ze szturmem ten związek przerwała ale szczegóły mi umknely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon lat 45 w tej chwili
Zbanowane Kciukiem 2012.02.20 tylko, że on ma do cholery 41 lat, a nasrane w głowie jak gówniarz. ale umie czarowac, a one łykają jak mlode pelikany, nqawet własnych lumpów nie mogłam wydostac, tzn wyrwałam, ale cudempechowiec.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×