Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość kolo

Z tego forum nie zostało już nic.

Polecane posty

Gość gość kolo

Nie odbywają się tu normalne rozmowy. Ciotki tylko się bronią ;)oskarżając wszystkich. Eve jest fajna, cizia i wadera też. Ta pierwsza niestety daje się wciągać w manipulacje i wiele na tym traci. Mucha, to dno. Wielka szkoda, bo to nie jest głupia baba ale życie jej ucieka na oskarżeniach i obronie przed oskarżeniami:O Ma taką naturę, że musi mieć rację i za wszelką cenę ją udowodnić, bo inaczej się zesra. 4imp jest bardzo fajna, ale stała się tak niszowa, że zrozumiała tylko dla Ina, który uprawia swój bełkot myśląc, że bycie zawiłym dodaje mu kila centymetrów do wzwodu. Nowy w Mieście jest nudny, powtarzalny a jego riposty są na poziomie całej reszt. Najeczek udający niedostępnego marudę😴 też jest mdły. Ile można grać tą samą rolę??? Wszystkie tematy zaczynają się i kończą na oskarżaniu innych. Kiedyś tu się rozmawiało i żartowało na wysokim poziomie. Dostosowaliście się do chamstwa i wulgaryzmów, beznadziejnych zagrywek zamiast ignorować i robić swoje. Kiedyś bywałem tu często i warto było bywać. Było tu kolorowo od różnych osobowości, dziś jest miałko :classic_cool:🖐️[rzyg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesraj się tylko jakie te ciotki fajne i loguj się pajacu rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki fajne? Wpieprzają się w każdy temat z mundrościami, potem po temacie, bo każda pisze mail mail 👄 🌼 "och bo nam nie dadzą pisać takie fajne jesteśmy" za nimi spam ktory sam wklejają. Na koniec jak nie mogą znieść że jakiś temat się kręci bez nich, to hejt bo po pismie poznaja i obserwują i kopiują. Każda z nich robi tak samo, Eve Mucha Wadera Ciekwwska. W sumie po co tu przylazły mają arkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zdrowe ciotki w rodzinie i przetrzepał bym im dupska porządnie od tylca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy te rozmowy tu były na wysokim poziomie? :D Fajnie to zawsze było na mailach. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to są niedobre stworzenia są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juk mnie się tu kiedyś dobrze gadało, potem komuś odwaliło, i pozostało mi już czasem czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś zdecydowanie było tu lepiej. Ale przyszła "dobra zmiana" i się zesrało. Nawet czytać się nie da bo grozi to uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym . Ciotek nie znam bo nie czytam - prawda taka, że co kilka lat tzw. "elita kafe" zostaje wymieniona. Ja pamiętam inne ciotki...no i Ducha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mam babie powiedzieć , że chcę sex z wymianą czy dopiero po ślubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze piszę i pisać będę. Posrało się z Bacowką. Wilk, Mucha i Widmo, wszyscy z żółtymi papierami zaczęli swoje zadymy. Potem było tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie było dopóki Juken i Żmij korzystając z odejścia Zielonki nie rozpętali wielkiej nagonki przeciwko Duchowi, Drejfusowi i SMowi. Odeszła wtedy kupa fajnych ludzi, np. Ranya, Nei Nei, Perwersja, Ludzki Przedmiot, Cukierek, Ujotka, Nienormalna, a na forum zaczęły dominować dziwolągi typu Kredek, Najszybszy w mieście, Amstaf/Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma zielonka do upokorzenia homdziada? ? Zielonka poszła w siną dal w 2014 a janusze dostał łomot w 2012:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
16.59.a co o mnie masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranya, Ujotka, Zielonka, Nienormalna fajni ludzie??? Pomieszało się w główce? Od kiedy to tanie szlaufy robią za " normalne kobiety"? Miał toto kto chciał:-D Cukierek był tępym ruchaczem a S_M walił żonę po rogach z takimi pustakami jak m.innymi tę cztery tanie mielonki. Należy ci się autorko nagroda Wielkiego Fekala za nadanie nowego znaczenia słowu normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest cztery tanie mielonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafisz czytac?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego forum zostało wiesz co? Gruz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranya Ujotka Nienormalna i Zielonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest, że nie ma z kim porozmawiać ale nie tylko dlatego, że odeszli. Dużo osób się zna, nijak oczarować, rozbawić czy wprawić w dobry nastrój. Do tego ostatniego trzeba zwykłej sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zrozumiem fenomenu osób, które mając kontakt na privie piertlolą tu co robiły, zjadły i czy srały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za glupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło o znane hasło "masz maila":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co byli są nadal.Zmienili tylko niki, porozrzucani po topikach,no i przede wszystkim piszą maile i spotykają się na czatach i innyc komunikatorach.Taka jest prawda.Przynajmniej dotyczy to tych ,,starszych bywalców" z którymi można było porozmawiać,pobawić się słowami,spędzić mile czas.Forum zdominowali teraz trole,młoda krew,a starsi nie chcą się juz logować na starych nikach,choć na pewno zaglądają,bo kafe jak raz wciągnęło,to trudno o nim zapomnieć a szczególnie o sympatiach tu poznanych.Sam tak mam,ale nie chcę wracać juz do starego niku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za przyjemność wracać gdzie nie ma do kogo. Hejtujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie hejtuję!Piszę to co myślę a ze nie wszystkim to się podoba to trudno,ale nie obrażalem nikogo.Nie ukrywam,żal mi tamtych przyjaźni i wspólnych wieczorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum teraz to dno. Wchodze na nie od 2009 roku czyli już 7 lat. Najlepiej tu było w latach 2010 - 2012. Fajne topiki, prowokacje, podszywy, ale też można było pogadać na poważnie. Fajni ludzie. To był super klimat... aż się łezka w oku kręci. Później pojawiła się tu patologia w stylu Przemka i forum upadło. Teraz wchodzę tu raz na ruski rok a i tak nie mam co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×