Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość białestringi

Zrobiłam głupstwo ...

Polecane posty

Gość białestringi

Powiedziałam mianowicie mojemu facetowi, że mnie nie pociąga/ nie zaspokaja i seks najczęsciej uprawiam żeby on nie mial braków :/ Jesteśmy razem 3 lata, seks uprawiamy od 2 lat, moj mężczyzna coraz bardziej mnie denerwował: zero gry wstępnej, obrażanie całodniowe i fochy jeśli mowiłam ,że dzisiaj nie, głupie teksty np : ostatnio kupiliśmy gumki i okazały sie za małe , patrze facet kładzie się i wtula w poduszkę, trzęsie po czym podchodzę bliżej (udawany płacz) i tekst trzęsiącym się głosem "Mam za dużego? o mama! " ... Zabija całą atmosfere... dodatkowo cały czas nosi zmechocone , stare majtki ( kupiłam mu nowe - szkoda mu założyć ) , nie goli się , ostatnio ku mojemu zdziwieniu chiał mi minetke zrobić (poza wkładaniem i wyjmowaniem z jego strony nie ma nic innego - NUDA) - od razu odskoczyłam jak mi łechtaczki dotknął ostrym kędziorem...przez swoja dzicinnosc traci dl mnie na atrakcyjnosci... przestaje mnie powoli pociągać mimo że cholernie go kocham.. :( Nigdy nie miałam z nim orgazmu podczas stosunku - mam łechtaczkowy gdy zdecyduje się zrobić mi raz na miesiąc palcem :/ Gdy ma dojśc do stosunku po prostu już sił nie mam - wypinam się i sobie wkładaj... Nie odzywa się do mnie już dwa dni... może zbyt dobitnie to powiedziałam ale kurde już nic nie działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białestringi
Dodam,że mieszkamy osobno (ja studiuje, on pomaga rodzicom w domu i środków nie ma z mojej strony na jakieś wynajem/coś) a on nawet nie chce gdzieś wyjechać (4 krotnie uzbierałam na wyjazd większy) abyśmy w koncu spędzili noc z soba a nie góra 20 minut nasłuchując czy ktos wejdzie czy nie i nie czerpiąc przyjemności... Mam pustkę już co robić - pod każdym innym względem jest świetny ale tu nie dociera a jak powiedziałam dobitniej...no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie żadne głupstwo! postapiłaś słusznie...jestesm facetem ale zachowanie Twojego to totalny egoizm, drugą połówkę trzeba nieustannie zdobywać zaskakiwać...przecież to najpiekniejsze w związku, a jeżeli on o tym zapomniał i nic nie dociera to terapia szokowa jest na miejscu, jesli Cię kocha to zrozumie i się poprawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest głupstwo, bo takie rzeczy mówi się od razu, a nie dopiero po 2 latach. Taka informacja po takim czasie dla każdego byłaby szokiem i raczej równałaby się z całkowitą utratą zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×