Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma facetami sie przespalyscie

Polecane posty

Gość gość

Jestem ciekawa jaka liczbe zaliczylyscie i chodzi mi tu o kobiety ktore zaliczyly facetow a nie faceci kobiete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwóch. Z tego jeden miał z 7-8 cm i nie zdołał mi przebic błony. Seks z nim był wielka klapą. Z drugim jestem już 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle to trudno was zaliczyć dziewczyny? ile spotkań potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 8 cm czulas cos w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda jest inna .. faceta mozna zaliczyc w ciagu minuty oni zawsze sa chetni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czulam dyskomfort. Malutki ruch i wypadał. Krepujaca sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 5 , jeden mial ogromnego fiuta dlugo nie mogl wlozyc , ale jakos sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie ja bym nie przestał się z dziewczyną po minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 17 testowalam jak bylam singielka.. powiedzmy bawilam sie w kolesia stwierdzilam ze bede ich wyrywac na noc .. Ciekawe przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi zrobil bys to .. jak spotkasz piekna sexowna kobiete ktora daje Ci znaki nie odmowilbys nie wazne czy zajety czy wolny faceci mysla zawsze pala i pieknym kobietom nie potrafia odmowic .. przetestowalam facetow zaden nie odmowil tylko odrazu fuj ara do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje zaden nie odmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje zaden nie odmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 6 najdłuższy fotek miał 21 cm :) (miałam 17 lat i musiałam zmieżyć z ciekawości bo wydawało się ogromny w porównaniu z wcześniejszym chłopak) a najmniejszy ok 14 nie nie mżyłam ale seks był nawet ok (nadrabiał to minetką) alw przyznam że najlepszy seks w życiu miałam z facetem który miał jakieś 18 cm (nie wiem dokładnie ) robiliśmy to kilka razy ale chodziło tylko o seks miałam wtedy 21 lat potrafił robić to zemną przez kilka godzin ledwo skończył 15 min i już gotowy raz nawet pojechaliśmy razem na weekend i spędziliśmy go w łóżku zaliczył wszystkie otwory raz nawet zrobiliśmy tak że wtszlismy na balkon nago ja parłam się rękami o poręcz a onie mnie pasował od tyłu w pewnej chwili spostrzegłem rodzinę z dziećmi i odrazu daliśmy nuda do pokoju myślałam że mi serce wyskoczy a on odrazu jak tylko wsądził dodaliśmy w łużko spowritem mi wsadził. Obecnie mamamy 26 lat stały związek 17 cm i planujemy ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z ciekawości pytałem bo mnie pali jak cholera ale nie jestem zainteresowany stalymi zwiazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata - spałam z 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 39 mnie też pali jak cholerę ale jestem zainteresowany stałym związkiem i też zero ćipki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dwóch. Z tego jeden miał z 7-8 cm i nie zdołał mi przebic błony. x o matko...ja myślałam, że byłam jedyną osobą na świecie z tym dziwnym problemem...do zbliżenia doszło dwa razy. potem się rozstaliśmy (nie przez to, ten związek to jakaś klapa była). później baaardzo długo byłam sama i w między czasie zastanawiałam się, jak ja to powiem następnemu partnerowi... z tego powodu nie chodziłam też do ginekologa (tak wiem, to bardzo głupi powód, ale proszę nie hejtować...) - weź tu wytłumacz, że właściwie nie jestem dziewicą, ale technicznie jestem, więc prosze uważać. Ps. współczuję zonie tego chłopaka (faceta już dzisiaj). serio. ale tym małym sprzętem zrobił dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam że lubię się gzić. Mam 23 lata i byłam z siedmioma facetami. Wszystkie możliwe pozycje przerabiałam. Za dwa, trzy lata się ustatkuję, wyjdę za mąż i urodzę dzieci. Mężowi powiem że jest drugi i że pierwszy raz to była pomyłka. Nie musi wszystkiego wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z Pasja to jest to dobrze jak kobiety sie wyszaleja bo po slubie to sex slaby ... O boze takie male sprzaty wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może powiedz mu, że jest pierwszy i że miałas wypadek, jak przez płot przechodziłas i na sztachetę się nadziałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhaha kocham ta dziewczyne co sie lubi gzdzic masz racje wszystkiego wiedziec nie musza ale sie usmialam na plusa moze tez tak powiem mezowi a te 8 zachowam dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×