Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka w rozterce

3 latek do przedszkola?????

Polecane posty

Gość matka w rozterce

Nie wiem czy wyslac 3 latka do przedszkola? Obecnie jestem na urlopie macierzynskim, mam 3 m dziecko i 3 latka z wylkanem energii. Nie jestem w stanie mu poswiecic tyle czasu ile potrzebuje. Zeby moc zajac sie mlodszym wlaczam mu bajki. Czuje sie wyrodna matka ktora siedzi w domu z malenstwem a starszaka chce oddac na wychowanie do przedszkola. Chcislabym poznac Wasze opinie co dla 3 latka bedzie lepsze- przedszkole bez mamy na max 6h czy mama w domu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze daj małego do przedszkola:-) tym bardziej ze ma duzo energii. Po mału musi uczyc sie przebywać z większa grupa dzieci. Twoje wyrzuty sumienia całkiem niepotrzebne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym ty sie jeszcze zastanawiasz? Przedszkole mu tylko wyjdzie na dobre. Przy niemowlaku nie będziesz w stanie poświęcić starszemu tyle uwagi, na ile zasługuje, a wiek ma absorbujący. Tez przez to przechodziłam, tyle że ja miałam 2-latkę i noworodka - dałam małą do żłobka, tez sie ludzie dziwili, że po co, skoro siedzę w domu itd - dla mnei było to jedyne wyjście. Wyrodna matka? Jaka wyrodna matka?! Proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wyrodna to jak siedzi w domu na macierzyńskim i starsze do żłobka oddaje :P, przedszkole to już inna bajka, dziecko starsze i jak piszesz tylko na kilka godzin można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj do przedszkola,na pewno tam będzie miał dużo zabaw i towarzystwo innych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oddałam synka do przedszkola Elfik w Sosnowcu i jestem bardzo zadowowolona. Widze, że moje dziecko jest bardzo zadowolone. Jak każde dziecko ma ma swoje lepsze i gorsze dni ale cieszy się jak idze do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze wyslac :-) jestem nauczycielem i wiem ze warto. Tylko niestety szykuj sie na przynoszenie roznych chorob przez dziecko do domu. To jedyny minus. Sama jestem teraz na zwolnieniu lekarskim bo jestem w ciazy i co chwile bylam chora bo sie zarazalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licz się tylko z chorobami, bo będzie ich znosić masę :( Jak się wahasz - oddaj na próbę. Myślę, że to niezły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego oddalam we wrzesniu na 5 godzin i...jest super, pokochal przedszkole i chętnie chodzi, a ja mam chwile wytchnienia (tez mam drugie dziecko). No tylko fakt, te choroby... moje dzieciaki wlasnie dopiero co bostonke przechodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×