Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody mąż

Zabawa w pracy

Polecane posty

Gość Młody mąż

Jestem tak podniecony, że własnie siedzę sobie za biurkiem w pracy czytam niektóre historie o tym jak ktoś kogoś przyłapał na masturbacji lub seksie, że nie mogę już wytrzymać. Po prostu się nim bawię w pracy. Jest ktoś kto teraz w pracy też się bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poważnej instytucji przyjmuję petentów. Od 15 minut mam w cipce banana w prezerwatywie. Dobrze mi z tym , ale za chwilę pójdę go wyjąć i zmienić majteczki ,bo już po tych płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody mąż
Z chęcią bym Ci zlizał te soczki pod biurkiem, jak byś kogoś obsługiwała, ciekawe czy mogłabyś się skupić? :) Ja mam tylko krótkie spodenki i nie mam pod nimi majteczek, przed chwila koleżanka do mnie podeszła bo coś się chciała dowiedzieć, a ja miałem go wypuszczonego, nogawką, ale się stresowałem, że zobaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie, idz sobie na lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza jest kukurydza, rozkoszny efekt dają te gruzełki ziaren. Można schować całkiem w środku, ale najbardziej lubię włożyć tak, żeby kawałeczek wystawał, żeby wejście było rozszerzone i czuło powierzchnię kukurydzy. Do tego konieczne dopasowane spodnie. Jednocześnie okazja do potrenowania mięśni kegla. Kukurydza rozpychające wejście do pochwy prowokuje odruchowe skurcze, trochę można im pomóc i poćwiczyć serie naprężeń mięśni. Przyjemne i bardzo praktyczne. Potem można wyjąć kukurydzą - z cipki i prezerwatywy i drugie śniadanie, czasem biorę dwie i zgadnijcie którą częstuję kolegę z pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakis zboczeniec podszywa sie pod kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×