Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elfka8494

Szkolenia, macie w swoich firmach?

Polecane posty

Gość Bartłomiej 203040
No u nas to tych szkoleń jest naprawdę sporo! coaching, umiejętności miękkie, sprzedażowe, branżowe... Cięgle coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasz szef planuje niebawem szkolenie flotowe z http://drivingacademy.pl/ . Uważacie, że przyda się coś takiego dla naszych kierowców i przedstawicieli handlowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frysiaaa
Ja właśnie szukam jakiejś instytucji w Szczecinie, która na dobrym poziomie zrealizowałaby kilka szkoleń dla moich dwóch pracownic. Chodzi mi o marketing i zarządzanie zasobami ludzkimi głównie. Orientujecie się jak wypada na przykład ta oferta od wsb.pl http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/szkolenia/szkolenia-i-doradztwo-dla-firm ? Ogólnie mam wrażenie, że u nas w mieście nie ma za bardzo w czym przebierać jeśli chodzi o szkolenia dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu moja korporacja wysłała mnie na szkolenie sprzedażowe do firmy Lukomades. Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane i nie żałuję że je odbyłam. Przekazali mi bardzo dużo wiedzy, którą mogę teraz wykorzystać w swojej pracy. Muszę przyznać, że są to prawdziwi specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firmie takim szkoleniem zajęło się Biuro Kadr Medycznych z Katowic http://www.biurokadrmed.pl/ Bardzo solidna, rzetelna firma. Solidnie szkolą, profesjonalnie, przykładają się do tego, zresztą nie dziwne, bo szkolą nawet kadrę medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajaka
Hej, zdarza się, ale bardzo rzadko, a jeśli już to na niższym szczeblu. Ostatnio mieliśmy szkolenie organizowane przez wsb.pl dla kadry menedżerskiej - wsb.pl/gdansk/kandydaci/szkolenia/lista-szkolen/kompetencje-menedzerskie i muszę przyznać, że sporo nowych rzeczy się dowiedziałam, mimo, że na stanowisku funkcjonuję już 2 lata. Także o ile szkolenia są dobre to zawsze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w sporej korporacji i często jesteśmy wysyłani na szkolenia. Jedne są mniej ciekawe, a inne bardzo. Ostatnio szef nas wysłał na szkolenie z umiejętności menagerskich z MDDP Akademii Biznesu i to było chyba najlepsze szkolenie, na jakim byłam. Jak macie możliwość podsuwać propozycje dla swojego szefa, to polecam to szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam ostatnio na szkoleniu w MDDP dla HR i Kadr i też jestem bardzo zadowolona organizacją, szkoleniowcami i wszystkim. Mam nadzieję, że szef wyśle nas do nich jeszcze na szkoelnie z umiejętności miękkich, bo slyszałam od znajomych, że jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie regularnie są przeprowadzane szkolenia podwyższające kompetencje personelu przez firmę www.hskconsulting.pl. Moim zdaniem jest to bardzo ważny element w każdej firmie. Każdemu pracodawcy powinno zależeć na wyszkolonych pracownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×