Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 ciaza a oswiadczyn ani widu ani slychu...do tego ja za wszystko place

Polecane posty

Gość gość

Ja place az moje rzeczy, rzeczy dzieci i za mieszkanie i czasami on mnie jeszcze poprosi o kase a z jego wyplaty on wydaje wszystko na siebie. Czasami zalamuje mnie to jak wyjezdza sam na wakacje "bo on odlozyl" a my siedzimy w domu. Dziewczyny co mam zrobić, pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spoko machnij sobie z nim jeszcze trójkę dzieci skoro nie dociera do ciebie jaki on jest. Jemu jest dobrze a ty jak ta durna jeszcze głębiej w to bagno włazisz. Nie masz żadnego instynktu samozachowawczego czy co? to musi być prowo bo nie wierzę że ktoś może tak na serio?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wuj ci ten koles, co tylko dzieci umie robic?pozytku z niego zadnego.wywal dziada z domu i pozwij o alinenty.zobaczymy, czy wtedy sobie odlozy na wakacje.gosc nie szanuje ciebie, ma w d***e dzieci, a ty chcesz za niego wychodzic i czekasz jak ciele na oswiadczyny?madra ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe to chyba zostalas frajerka roku ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja nie wierze , za wszystko placisz , godzisz sie na to ? i jeszcze 3 dziecko , gdzie ty masz rozum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co to lepiej wykop go z mieszkania a potem wystąp o alimenty od niego na dzieci skoro i tak już zyjesz jak samotna matka? Po co ci on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie z tych, co musza miec faceta za wszelka cene.chocby pil i bil, byle byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co on ma ci się oświadczać? Co ma ci oświadczać, że pragnie byś go adoptowała? Bez jaj! To może ty mu się oświadcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kocham go....miłość to potężna siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta. Takiego faceta za wszelką cenę to chciała dla mnie moja rodzina kiedy mnie pytali- kiedy ślub? Nigdy! -Dlaczego tak mówisz?Chcesz być sama? -Nie chcesz mieć dzieci? Tak chcę i nie chcę ! -Dlaczego tak mówisz? -Dajta wy mi wszyscy święty spokój! -Oj bo ty nie szukaj nie wiadomo kogo, jakiegoś księcia z bajki czy coś takiego.... -A niby dlaczego mam nie szukać księcia? -Co k****a nie należy mi się? Każdy ma swoją bajkę i takiego księcia na jakiego zasługuje- i wam nic do tego kiedy i czy ja takiego znajdę! -i proszę sie mnie więcej o takie rzeczy nie pytać bo to moje prywatne sprawy są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaFifolcia
To musi być prowokacja, zdarzają sie głupie baby, ale nie aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a matko kochana,ty powanie? po co sobie z nim dizecko robilas skoro on za nic nie placi? ile zarabiasz ty, a ile on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takiej debilki to nie widzialam , jeszcze 4 dziecko z nim sobie zrob i czekaj na oswiadczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiem że młośc nie wystaczy. A ty autorko zachowujesz się jak niepoważna nastolatka. nie znam kobiety która zaszła by w kolejną ciąże wiedząc jakiego ma faceta. Chyba nikt tobą jeszcze nie potrząsnał żebyś otrzeźwiała. Facet to podpora a nie ciężar. Jeżeli po pierwszym dziecku się nie oświadczył to nie licz na to że będzie kiedykolwiek ślub. Ogarni się za nim dojdzie do 5 ciąży.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kocham go....miłość to potężna siła x no to kochaj dalej i daj sobie zrobić jeszcze z trójke dzieci. On soboe używa, jest mu wygodnie, bo ma wyprone, posprzątane, ugotowane, Ciebie nie kocha na pewno, a ty masz zmarnowane życie. no ale jesteś az tak glupia to kochaj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstyd ci?każde dziecko z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mojego kocham, ale jakby mi takie szopki odwalal, nie zastanawialabym sie nawet pieciu sekund, tylko wykopala go z domu.wuj z oswiadczynami i slubem.bez papierka mozna zyc, ale ten koles ma wyyebane na wlasne dzieci!za co go kochasz?myslisz, ze kim dla niego jestes?zwykla dziura do ruchania.tyle dla niego znaczysz.wy nie tworzycie rodziny.po prostu jakis obcy facet z wami mieszka i okrada z pieniedzy twoje dzieci, no bo w koncu dajesz mu nie raz kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale koleś się ustawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on cokolwiek robi w domu? Sex i motylki w brzuchu to nie wszystko. Masz 4 dzieci a nie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuje, mam co miesiac wyplacane pieniadze z konta - spadek po rodzicach i spedzalam ich wsztstkie rzeczy. To jest ok. 5 tys miesiecznie na nas wszystkich ale to duzo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie na leb , kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie na dzieci nie daje nic??? Ok.kochasz go to go sponsoruj~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko naprawdę uważasz, ze twoim największym problemem jest to ze ci się nie oświadczył...? wierz mi, ze masz o wiele gorsza sytuacje niż ci się wydaje...to ze ci się nie oswiadczyl to nic, akurat ty powinnas się z tego cieszyc... Ludziska powiedzcie mi ona naprawdę taka glupiutka...? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaaab
Nie dawajcie sie wkręcić tak głupich kobiet przeciez nie ma !To napewno prowokacja i ktoś sie dobrze bawi waszym kosztem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona sobie owszem machnie jeszcze kilka z nim tylko, że pieprzone pisowce z naszych pracujących pieniędzy wypłacą tej małpie 500+ na każdego bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś lubelok z ciebie jak nic! a temat to: PROWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego myślisz, ze prowokacja, są szmaty co dla samych jaj u chłopa są w stanie wszystko zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×