Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgosis

Materac Senna podejrzanie tanio ?

Polecane posty

Gość Małgosis

Przyznam, że trochę zgłupiałam, to może ktoś już ma taki materac to powie co nieco. Zawsze słyszałam, że fajny materac to musi kosztować ... że przecież na przeliczysz na to ile czasu na nim spędzasz, to wyjdą jakieś grosze. Ale jak zaczęłam sobie w necie porównywać ceny, to fakt są takie za parę i więcej tysięcy .... ale też są materace dwuosobowe - i to takie o lepszych spręzynach kieszeniowych, które są za parę stówek np. producent polski Senna. To możliwe wyprodukować fajny materac i sprzedawać go za parę stówek. I jakieś promocje stale na materace robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim sklepie one są? może robią promocje na stałe po prostu, taka ich metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_go
oglądałam kiedyś w TV program coś z cyklu "jak to zrobione" , tam pokazywali jak produkuje się materace, nie wydawało sie to bardzo skomplikowane. To chyba nie muszą być to drogie produkty. Może po prostu udalo sie trafic na fajną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_a
spokojnie :) dobre fajnie materace, zamówiłam dla rodziców, bo nie było czasu jezdzic po sklepach. Normalny materac, ładnie wykonany i wygodny. nie ma sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny materac, ja mam ich piankowy i jestem zadowolona. Szukałam materaca w dobrej cenie, bo szkoda by mu było kasy na co czego w sumie nie widać w sypialni. tylko można kupić ich chyba w jednym sklepie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam proces produkcji materaca nie jest skomplikowany tak naprawdę, dużo w cenę bije marka i renoma producenta na rynku. Ale jest sporo materacy w Polsce robionych i też są bardzo dobre i w dobrej cenie. Jeśli ta senna jest tania w porównaniu z innymi to ja bym się więcej o nich dowiedziała, dopytała po prostu z jakich materiałów robią, jakiej jakości i jak wszystko będzie dobrze brzmiało to tym brała. Polską produkcję wspierajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaM
to są dobre materace, cena jest po prostu racjonalna, materac nie musi wcale dużo kosztować. wybrałam dwa ich materace z pianki do pokojów dziecięcych. Tanio udało się zrobić dwa pokoje dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mit, że materac musi drogo kosztować. Produkcja materaca nie nie wcale taka skomplikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupiłam u nich materac i nie ukrywam, że skusiła Mnie cena. Po użytkowaniu stwierdzam, że wcale nie różnią się od tych drogich i nic im nie brakuje. Dobrze wykonane i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materacy nie robi się jakoś mocno skomplikowanie, tajemnej wiedzy nie trzeba posiadać. także mnie nie dziwi to że można kupią tanio materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych co senne znają, czy jest duża wyczuwalna róznica pomiedzy materacem kieszeniowym a multipocket? w sensie wiem, ze ta multipocket ma wiecej sprezyn, ale czy to czuc naprawdę. chodzi mi o porównanie modeli Senna Massage i Senna Multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ciężko będzie porównać. Ja mam akurat senna multi ze względu na dość dużą ilość nadprogramowych kilogramów. Jest on właśnie przeznaczony dla osób cięższych i tych z bólami kręgosłupa. Materac u mnie się bardzo sprawdza, nie odkształca się, nie zapadam się podczas snu. Mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne materace, tylko tyle, że ich nie obejrzysz na żywo, tylko przez internet kupisz ale dlatego są w tak dobrej cenie. Wysokoelastyczny za ok 1100 , tak to tanio, ale nie podejrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, odchodzą dodatkowe koszty związane z prowadzeniem sklepów stacjonarnych, a jak wiemy te koszty są narzucane na nas kupujących, więc zakup przez internet jest tańszy, co nie znaczy że tracimy na jakości produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim przed zakupem trzeba trochę dowiedzieć się na temat materaców i ich rodzajów. Ja przed zakupem dużo cennych informacji znalazłam na: http://www.materacpiankowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×