Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet40  tkwiący

Tkwie w związku bez uczuć, jestem facetem

Polecane posty

Gość facet40  tkwiący

żona + 4, związek bez uczuć, co dalej? nie chce tak żyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo filmów się naogladales i zaczynasz marzyć o jakiś romansidlach ZAMIAST ROZPALIĆ OGIEŃ W ŻONIE NA NOWO. odciaz ja przy obowiązkach a ona Ci się odwdzieczy. Kup jej coś. Powiedz ze ja Kochasz. Bo Kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet40 tkwiący
gość dziś żona ma mnie w doopie, dla niej ważne są tylko dzieci, ja jestem tylko wołem roboczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci bardzo. Ja też byłam piątym kołem u wozu dla męża. Odeszlam. Dla niego tylko firma i pani która w niej zatrudniał. Bolało ale jakoś sie pozbieralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet40 tkwiący
chyba zaczne szukać innej koniety która da mi uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXII
Chyba Cię rozumiem. Moje uczucia do męża wygasły jakiś czas temu, smutne to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po cholere sie zeniles ? ? Okazujesz uczucia zonie ? Pewnie nie a masz wymagania.. he dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego oczekiwałeś? zawsze kończymy jak woły robocze taka nasza rola. Znajdź kochankę to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny fajfus.. Widac ze prawdziwych mezczyzn juz nie ma .. Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, facet pisze o uczuciach a nie o seksie .-) widocznie brakuje mu w zwiazku miłości. Autorze porozmawiaj z zoną o swoich potrzebach. Rozmawiac, rozmawiać ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorowi własnie o seks chodzi,przecież wyrażnie napisał,ze żona tylko dziećmi się interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobzykaj na boku od razu odżyjesz, żona natychmiast to zobaczy i stanie się zazdrosna. Poczuje się zagrożona, że inna może jej ukraść jej własnego woła roboczego i jeżeli nie jest kompletnym cepem zacznie się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde tak piszesz jakby baba nie była wołem roboczym. Ty chyba nie udzielasz sie wcale jako ojciec ani w domu bo widać nie masz pojęcia jak przeciętny dzień takiego żywota wygląda. Ja też bardziej kocham dziecko bo ono mi daje od siebie szczerą miłość i potrafi mi ją okazać. Mąż nie jest wobec mnie do tego zdolny. Chyba nigdy mnie nie doceniał tak naprawdę. Wcale się nie zdziwie jeśli ty autorze jesteś taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba jak dostanie co chce ( dziecko i woła roboczego ) to facet spada na 3ci plan, ma tylko w zębach forse przynosić, i koniec. Nie chodzi o seks ale uczucie, ale co wy zimne suki możecie o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sie cwelu jeden z drugim i baby to macie w nosie !!! Kobieta to Kobieta a nie baba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXII
A co jeśli facet myśli że bycie ojcem i mężem kończy się właśnie na zarabianiu pieniędzy ? I nie ma czasu dla rodziny bo jest wiecznie zmęczony ? A głupia żona czeka na to, że może się coś zmieni... Lata lecą, młodość ucieka, a z miłości do męża pozostaje tylko proch ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze to jest odwieczny problem małżeństw.Kobieta zabiegana dbająca o dzieci o dom umęczona tą orką- czuje się opuszczona przez męża,a mąż nie kochany przez żonę.można temu zaradzić,wszystko co się da robić razem,odpoczywać razem,wyjeżdżać.Ale to wszystko jeszcze zależy w jakim wieku są dzieci.Z małymi do roku jest najgorzej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidny

bidny misiu, chodz to cie przytule do cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabierz żonę na fajną randkę, dla dzieci załatw opiekę, zajmij się nią tak, jak to robiłeś zanim pojawiły się dzieci. Zobaczysz, uczucia odżyją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam

Mam tak samo i nie wiem co mam zrobic?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci orają

jak to co robić? orać aż padniesz i będziesz wtedy wolny i miał spokój, nie licz nawet na odrobine wdzięczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Masz oczekiwania a sam ile robisz ? Za chwile tak sie oddaliście ze nic już poza rachunkami do płacenia nie zostanie. Czas na działanie, najpierw rozmowa, ustalenie nowych zasad, postanowienie i chec naprawy. Zbliża sie dzień kobiet - zacznij od bukietu i pocałunku w dłoń. Bedzie miała co opowiadać koleżankom, zadzwoń do matki i teściowej, złóż życzenia. Bądź miły . Postaraj sie aby 9 marca był dalej fajny i tak dojdziesz do niedzieli. Zrob kawę, dzieciaku kakao i usiądzie razem , zaplanujcie dzień ... wieczorem bądź miły a w sypialni pracowity. Tyle chyba potrafisz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×