Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaxd

Weekendowe podglądanie :D

Polecane posty

Chciałabym się podzielic z Wami pewną historią która przytrafiła sie mi i moim kolezankom. Rzecz dzieje sie na jednym ze śląskich osiedli. Jestesmy we 5 na imprezce w jednym z lokali ale postanawiamy zmienic miejsce wiec idziemy przez osiedle do innego lokalu. Jedna z koleżanek była już bardzo "zmęczona" wiec zrobiłysmy sobie postój na ławeczce przed jednym z bloków. Siedzimy, gadamy, smiejemy sie. Takie tam babskie wygłupy. Ja w pewnym momencie zauwazylam ze na parterze w bloku przed którym siedziałysmy zapala sie jakies swiatlo. Okazało sie ze to monitor i podchodzi tam jakis facet. Nic w tym nadzwyczajnego wiec to olałam i wróciłam do rozmowy z kolezankami. Ale co jakis czas zerkałam w to okno bo zdziwiło mnie to że facet zamiast siedzieć przed komputerem to wpisuje cos stojąc wiec byl dosc rzucajacy sie w oczy. Po jakims czasie odszedł od komputera po czym wrócił z niewielka buteleczka którą postawił na biurku. No i teraz zaczelo sie cos co przerosło mnie totalnie :P Koles sciagnął spodnie i zaczął się masturbować :P a to co przyniósł to był chyba jakis żel bo jak już mu stanął to zaczął go tym czyms samarować :P aż się cały świecił bo odbijało sie od niego światło z monitora takze byl widoczny w całej okazałosci :P tzn jak go nie miał w dłoni bo tak to znikał mu w ręce :P mówię koleżanką że ja chyba śnię i pokazuje na okno :P wszystki momentalnie zamilkły... popatrzylysmy sie na siebie i zaczelysmy smiac... byłyśmy dośc głośno a koles nadal bez niczego jechał sobie na recznym :P W pewnym momencie jedna z kolezanek najbardziej wstawiona zaczela krzyczec w jego strone zeby pokazał wacka i zeby pokazał się nam do okna :P Zorientował się i momentalnie schował. Zgasił wszystkie swiatła i juz do konca nie było tam widac zadnego życia :P Oj chłopak sie zestresował :P Pytam was drogie forumowiczki jak Wy byscie zareagowały na taką akcję ? :D I Panowie co byście zrobili w sytuacji tego faceta ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! Niezłe kino musiałyście miec :P Długo tak jechał na recznym zanim się zorientował ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może koleś specjalnie to zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby robił specjalnie to by nie zniknął tylko prowokowąl dalej. racze się zdziwił. mnie się już zdarzyło coś podobnego ale na wyjeździe - wiec zupełnie nieznani ludzie i było przyjemnie. z tym ze sprawa działa się na balkonie i byłem świadomy że ktoś może patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, a tutaj lipa bo pewnie znały tego kolesia jako mieszkaja na tym samym osiedlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no raczej nie robił tego specjalnie bo widac bylo ze nie jest swiadomy ze ktos patrzy :D Mieszkamy na innym osiedlu wiec go nie znamy, ale jedna kolezanka mowi że chce go poznać i ma w weekend zapukać do jego drzwi z jakimś wymyślonym pretekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze zaciągam firanę hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem nie wiem czy zachecił bo tam szału nie było z centymetrami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że za duży to też nie fajnie no ale jakies centymetry trzeba mieć :P przynajmniej w obwodzie :P bo to wyglądało na taki raczej cienkopis niz gruby marker :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze :P ale tez musiał mieć bardzo duze dłonie :P bo jak go trzymał to go schował całego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam :P moze chlopak miał zimno w pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech kolezanka zapyta co to za żel miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak. Duze dlonie to dobry zwiastun bo kobieta czuje sie wtedy bezpiecznie i w ogóle no ale czasem tez lubi poczuć się niebezpiecznie :P więc fajnie by było jakby troche wystawał jak go trzyma w dłoni :P przynajmniej do loda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie relacja z weekendu ? :P bo az jestem ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepnym razem prosimy o nagranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mieścił się w polskiej sredniej z tymi centymetrami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 16 chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wielce prawdopodobne, że te paszczury poszły nawalone do domu i zjechały na ręcznym pod kołdrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście po wcześniejszym dokumentnym obrzyganiu okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długość długością ale jeszcze obwód jest ważny :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow niezla historia :D jakie miasto ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×