Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miłość po latach

Polecane posty

Gość gość

Kilka lat temu zerwałam z chłopakiem. Byliśmy w sobie szaleńczo zakochani. Skonczyłam ten związek, bo na mojej drodze pojawił się pewien Dżolero, za którym poleciałam. Byliśmy ze sobą trzy lata, ale znudziłam mu się chyba (był ból, cierpienie itp) i mnie zostawił. I wtedy zaczęłam znowu spotykać się z tym chłopakiem z którym zerwałam (są to narazie relacje czysto koleżeńskie). Mam ogromne wyrzuty sumienia, że takiego fajnego faceta zostawiłam. On nie stroni od spotkań ze mną, przychodzi do mnie w nocy i długo ze sobą gadamy. Ale do żadnych zbliżeń nie dochodzi. Wiem teraz, że karma wraca. Nie traktuję go jako mojego byłego, bo to było tak dawno, a on dalej mnie lubi, dajemy sobie buzi w policzek na przywitanie, chociaż widzę, że on jest bardzo ostrożny. Zastanawiam się czy jest możliwość abyśmy znowu razem spróbowali. On mi się podoba, jest przystojny, wykształcony itp. Nie chcę traktować tego jako "ponowne zejście", bo minęło dużo czasu i musielibyśmy zacząć wszystko od początku. Pytanie tylko jak (?) On nie daje mi żadnych sygnałów, że mu się podobam, ale od czasu rozstania on z nikim długo się nie spotykał. No i czy gdybym była mu obojętna to siedzielibyśmy razem nocami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Rozwodnikach i Wdowcach o to pytasz ?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jest tam "eks"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej 'eks' w wieku dojrzalym,w znaczeniu byly mąż na przyklad lub partner. Ale nie gimnazjum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkleilas to na innym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no "eks" jako właśnie były partner, przecież nie mowa tu o gimnazjum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostan na jednym topiku a nie sie rozdrabniasz tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×