Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmisniemis

...i ten szampan tuż przed;)

Polecane posty

Gość gośćmisniemis

tamten jest już kompletnie zasrany więc uprasza się o niepchanie...;) X wiesz na co lubiem się spuszczać?;) X flagowy? hmmm... cała flotylla ich była... nie wiem, który był najładniejszy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Ciziu 😘 🖐️ x No dobrze, zapytam: na co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEve dawaj te półksiężyce! od dzisiaj jestem Komar;) aha... wybór narzędzi jest u mnie pełny;) delikatne, ostre... do wyboru do koloru...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu ho przytulę... razem przetrwamy ten zły czas...😘 może herbatki z krwawnika Ci zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze... odpowiem...:) między półksiężyce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic... na dzisiaj muszę się już pożegnać mokrego wieczoru;) i niegrzecznej nocy;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Misiu, wrócimy do ostrych narzędzi i delikatnych też, nie odpuszczę Ci ;) Ale dziś zróbmy to... na śpiocha ;) Dobranoc wszystkim 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyjesz Wilczyco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiesz CiZia jakie miałaś szczęście, że musiałem iść... to ja tu z sercem i herbatką na dłoni, a Ty masz zwykłego lenia?!:) następnym razem pożyczę od Wadi ten paseczek i wybiję Ci tego lenia... z tego miejsca gdzie go masz;) X dzień dobry😘 X dzisiaj"Dzień Sąsiada":) "Nie da ci żona, nie da ci matka tego co może dać ci sąsiadka(sąsiad)";) prawda?:) X miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość mid wczoraj Misiu, wrócimy do ostrych narzędzi i delikatnych też, nie odpuszczę Ci oczko.gif Ale dziś zróbmy to... na śpiocha oczko.gif Dobranoc wszystkim usta.gifusmiech.gif Ale się babsko narzuca, a przecież wyraźnie widać, że misiu od początku na Cizię leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna_furia
Ty to gościu nic nie kumasz. To może jest tak: Mid leci na misia Misiu - na cizię Cizia - na mid :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Ciziu, no nie zawsze piekę ;) Ale tak to jest potem żarte dwa dni, że bardziej się postaram ;) x 07:34 Mam nadzieję, że Misiu leci na nas wszystkie, jest taki kochany i trwa przy nas 😭 😘 ;) Czasem żałuję, że forumowicze nie mają wiedzy o forumowiczach, zostałyby wyjaśnione wszelkie spekulacje, kto naprawdę na kogo leci 😴 ;) Ale domysły mi się też podobają, szczególnie z tym że Cizia na mnie leci! ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Ciziu, a jak Ci się podoba próba rozdźwięku między nami przez portki? ;) Debilka :D x Wadi, Ty pominięta? Przeze mnie nigdy. Potrzebuję każdej do rozmów o życiu 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptak jest cierpliwyptak jest uroczyptak jest tajemniczyptak krople wkóórvienia w diamenty zamienia. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Odejdź, cyniczny trollu 😴 Tam, gdzie się Ciebie oczekuje w pozycji "na banana" :P Nie masz nic, co mogłoby nam wystarczyć 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Czyli grupowo? Może poszukam odpowiedniego gifa :classic_cool: Ważne, żeby z uczuciem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chóój Ci w dóópę w poprzek Mid, jak ten złoty bananmyślę że ptak jeszcze dziś przybędzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Ptak na pewno przybędzie :) Tak samo jak Ty :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmienię tego że Cię lubięTy też tego zmienisz, a czasem się mocno starasz. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Uważaj, robię screen 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×