Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Porady lekarskie

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktos moglby polecic jakąś stronę z poradami lekarskimi online? Porady te mogą być nawet płatne o ile nie trzeba długo na odpowiedz czekac. Sprawa jest bardzo pilna poniewaz moje objawy sugerują że mam problemy z sercem a tu w UK lekarze chcą mnie bez żadnych testów na stres leczyc- normalnie ręce opadają :::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie iesz czy po drugiej stronie faktycznie odpisuje Ci lekarz. lepiej zdobyć numer telefonu do jakiegos doktora i zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolleta
Poradę lekarską online możesz otrzymać na eDoktor24- sama już kilka razy korzystałam z ich pomocy, kiedy dopadła mnie choroba, a nie miałam ochoty ani czasu na wizyty u lekarza stacjonarnie. Bardzo szybko uzyskałam diagnozę i polecam taką formę kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Telemedi.co (https://telemedi.co/pl). Ktoś wcześniej pisał, że nie wiadomo czy w trakcie takiej porady online rozmawiamy z "prawdziwym lekarzem" - akurat na Telemedi.co figurują na 100% prawdziwi lekarze, bo konta są powiązane ze https://www.znanylekarz.pl/ :) Warto spróbować - można skonsultować się ze specjalistą bardzo szybko, bez wychodzenia z domu, bez czekania w kolejce. Wystarczy dostęp do Internetu czy bycie posiadaczem telefonu komórkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis medyczny "lekarzonline". Tam skonsultujesz się online, serwis działa również jako pogotowie receptowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×