Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego wy kobiety tak się zachowujecie

Polecane posty

Gość gość

Jestem facetem w tzw. średnim wieku. Poznałem na pewnym portalu randkowym pewna panią, ona do mnie napisała i zaproponowała spotkanie. Zgodziłem się i podałem nazwę ulicy i nazwę lokalu oraz datę i godzinę spotkania. Ale przed spotkaniem przysłała mi informację, że naprawdę nie jest z mojego miasta jak podaje na profilu, tylko z mniejszego obok (to tak jak np. Pruszków a Warszawa :P) i że chyba mi to nie powinno przeszkadzać. No nic, poszedłem, czekalem, po upływie kwadransa po czasie zadzwonilem, ale nie odbierała. Przyzłała za to SMSa, że była i mnie nie było. Zapytałem więc kelnerki czy była tu taka pani i podałem opis na podstawie zdjecia. kelnerka powiedział, że takiej osoby nie widziała. Oczywiscie nie było sensu dalej dzwonic ani pisac... Drugi przykład. Pisze pani i podaje że pracuje w handlu. Pytam co robi. "Wszystko". Ale co konkretnie? Nastepnego dnia "zbieram puszki po piwie" :( ręce opadają. pewnie pracuje w markecie i się zwyczajnie wstydzi. I co, mysli że prawda nie wyszlaby na jaw? A osobny temat to bardzo nieaktualne zdjęcia. Na fotce mloda dziewczyna, a przychodzi mocno wiekowa pani. Na co wy kobiety liczycie??? Na frajerów j debili??? Takie spotkania to strata czasu, poza tym ktoś się może wkurzyć i opisac wszystko w necie wraz ze zdjęciami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo na portalach randkowych siedzą najgorsze przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
Faceci wcale nie są lepsi :O Musisz być bardziej ostrożny i cierpliwy. W końcu znajdzie się ktoś uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, liczą tylko na debili frajerów. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze tematow zalozysz? pisali ci przecież juz, stary dziad jestes a młódki oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy faceci powinniście nas utrzymywać bo wiencej zarabiacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisywac to sobie mozesz dzifki na garsonierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% kobiet z portali randkowych jest nienormalnych i mają coś z psychiką co świadczy o tym że przez dobre kilka lat mają konta na portalach randkowych i problem ze znalezieniem faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja cos z psychika bo sie nie daja wydymac w kazdym mozlwym sensie? a co faceci maja z glowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaraz jebne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×