Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość12223333356

22 Dnia cyklu owulacja kiedy test ciazowy

Polecane posty

Gość gość12223333356

Witam w tym cyklu strasznie owulacja mi się przesunęła bo zawsze mam tak kolo 16-17 dc cykle mam 31 dniowe Juz myślałam że ten cykl jest spisany na straty i 20 dc to było 02.09.2016 pojawił mi się śluz płodny a 22 dc 04.09.2016 miała owalu robiłam testy 28 dnia cyklu 09.09.2016 6 dni po owulacji pojawiło się u mnie brązowe plamienie kilka plamek na majtkach i wieczorem miałam klucia w prawym jajniku i klucia są do teraz raz w prawym raz w lewym Dziś robiłam test z porannego moczu wynik negatywny czy to jeszcze za wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12223333356
Ostatni okres miałam 14 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość578888
Zrób test jutro jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam owulacje 17 dnia cyklu i czekam te 14 dni. W pierwszej ciazy test zrobilam jakos 12-13 dpo i nie wyszedl, wyszedl dopiero 14dpo. Ja bym Ci radzila poczekac do jutra albo nawet do poniedzialku, chociaz jutro powinno juz cos wyjsc (ja robie w poniedzialek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12223333356
Ja zrobię jutro a w poniedziałek jak nie Dostane @ i test będzie negatywny idę do giną Nie wiem sama co myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gin na tym etapie ani nie potwierdzi ani nie wykluczy, mpzesz zrobic bete z krwi w poniedzialek to bedziesz wiedziec na 100%. No pewnych rzeczy sie nie przyspieszy, testy zesto noe wychodza przed teeminem @, a termin wypada 14 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12223333356
Chodzę prywatnie do Gina chociaż mu usg zrobić może coś tam będzie widział Według moich obliczeń jutro wypada początek 5 tyc oczywiście jak w niej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nawet pecherzyka nie byc widac, ale lekarz oceni czy macica jest troche powiekszona, ale naprawde nic pewnego sie nie dowiesz teraz. Ale jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12223333356
Wiem wiem ale będę spokojniejsza jak mnie lekarz zbada I nie wiem czy test zrobić jutro czy poczekać do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×