Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ubranie, panna młoda, cywilny zimą

Polecane posty

Gość gość

Ratunku, pomocy, potrzebuję rady! Biorę ślub cywilny z Niemcem w drugiej połowie grudnia. Nie mam pojęcia jak się ubrać na cywilny, a przecież tu dochodzi jeszcze płaszcz, buty itp. Jak to zrobić? Ślub w Niemczech, mam 35 lat. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bralam cywilny w grudniu. 1.tegich zim to od paru lat nie ma. 2.z emocji i tak bedzie ci cieplo. Ja mialam sukienkenz takiego grubszego zakardu ale na ramiaczkach grubych, czolenka na koturnie oraz marynare ale prawoe jej nie mialam na sobie. Kurtka tylko do auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a suknia w jakim kolorze najlepiej? będę mieć tylko ten ślub cywilny. to mała uroczystość dla rodziny, więc nie ma mowy o przebieraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
A może bbb modny zestaw, czyli tiulowa spódnica (midi lub maxi) + ciepły sweter, luźny w ramionach, np. z dekoltem typu "woda", ale z zaznaczoną talią?? Kolorystyka może być właśnie "zimowa" - jasna, srebrzystawa szarość, brudny róż, perła, delikatny lilaróż, ale np. do srebra czy szarości można dodać mocny akcent w postaci burgundowej czerwieni/purpury. Strój można uzupełnić o delikatny biżuteryjny pasek, by zaakcentować talię, a do fryzury dopiąć ładny fascinator. Z naszyjnika rezygnujemy, wystarczą kolczyki i (ewentualnie) bransoletka. Jako bukiet wystarczy pojedyńczy smukły kwiat (amarylis, kurkuma, cantedeskia), przewiązany tiulową szarfą. Buty - klasyczne szpilki, albo nawet (w wersji nieoczywistej) niewysokie botki, rajstopy mogą być kryjąca - czyli cieplejsze. I nie zmarzniesz na 100%, a strój będzie "nie jak na co dzień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiasz cykorie! Kochasz je jako dodatek do Twoich ubrań? Musisz mieć te długie kolczyki z cykoriami, które są w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Bardzo gorąco polecam. Sklep dostarcza przesyłki o czasie i nie m problemów z płatnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×