Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika 5668

Czy kamerki ukryte się sprawdzają?

Polecane posty

Gość Weronika 5668

Hej, oglądałam reportaż PL gdzie kobieta z ukrycia nagrywała jakąś nianie u siebie. My musimy zatrudnić pana od napraw który będzie sporo przebywał w pomieszczeniu, w którym są cenne choć łatwe do wyniesienia rzeczy. Co więcej, nie mogę się na ten czas ich z domu pozbyć bo to jest mojemu mężowi potrzebne do pracy - pracuje w domu ale nie może bezczynnie siedziec przy tym gościu godzinami. I w efekcie właśnie podczas tego reportażu pomyślałam o kamerce w razie co.... ale co gdzie jak w ogóle, ja się nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś lubi nie spać po nocach ze strachu przed wsadzeniem do kicia, to jak najbardziej się sprawdzają - tak jak cała reszta sprzętu szpiegowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuu
ta, do kicia. gwałcicieli nie wsadzają a już posądzą właścicielkę domu o nagrywanie własnej posiadłości, już to widzę.! kamerki się sprawdzają o ile zadbasz o jakość i czas nagrywania. jak ci się po godzinie rozładuje albo pamięć skończy to będzie klops. jak nie będzie dobrego obrazu to tak samo. co tam jeszcze, a no i ukryć to. bo jak będzie wiedzieć ten fachman to zrobi co ma zrobić tylko poza polem widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffeinna
A to drogi sprzęt? Aż się sama zastanawiam wobec innych okoliczności jednak. Nie wiem tylko czy przypadkiem nie jest tak, żebym naprawdę nie była stratna na tym :) od razu mówię, że nie bardzo się znam na parametrach, więc przy podawaniu ich może chociaż słowo objaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okszówka
Na Twoim miejscu przy tylu wątpliwościach po prostu weszlabym na stronę specjalistyczną. Albo jeszcze lepiej tu masz stronkę sklepu z takimi kamerami www.spyshop.pl/minikamery-i-rejestratory-video-17 i ewentualnie skontaktuj się ze sprzedawcą. W ten sposób będziesz miała informacje z pierwszej ręki i możesz pytaniami gościa czy kobitkę zamęczać do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×