Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przemysław Pawlicki

Naga prawda dekalog ebiznesu w pigułce

Polecane posty

Gość Przemysław Pawlicki

4 lata doświadczenia, 19 błędów, pozwoliło mi zrozumieć e-biznes. Największym paliwem dla niego jest zaangażowanie. Nauczę Cię tego. Zaczynamy od podstaw, które znają nieliczni. Przygotowałem dla Ciebie specjalne narzędzie... Dzięki któremu dotrzesz w krótkim czasie do masy potencjalnych klientów. goo . gl/0Co4Kh Poznaj mój dekalog e-biznesu. Nawet biblia ma swoje zasady. Minęło 4 lata, kiedy pierwszy raz zainteresowałem się biznesem. Od tego czasu doszedłem do wielu wniosków. Popełniłem masę błędów, które omawiam w poradniku. Przygotowałem dla Ciebie specjalne narzędzie. Dzięki niemu twój e-biznes będzie efektywniejszy. Ponieważ w kilka minut dotrzesz do dużej ilości czytelników. Przygotowałem spory materiał wiedzy. Dlatego, jeżeli nie masz 5 minut, to nie czytaj. Polub i udostępnij na swoją tablicę. Like jest oznaka dla mnie że widziałeś artykuł. Udostępnienie po to, abyś mógł wrócić do artykułu. Każda wiedza potrzebuje powtórek. Nauczyłem się tego po 4 latach. E-biznes tym bardziej potrzebuje powtarzania. Wiąże się to np. z pisaniem maili, artykułów, ebook’ów, instrukcji, katalogów itp. itd. Jesteś osobą, która nie lubi powtarzać? W takim razie mam nadzieje, że lubisz swoją pracę… Wiem, że problemy z dyscypliną są kłopotliwe. Korzystanie nałogowo z internetu utrudnia jej wypracowanie. Tak. Jest to udowodnione naukowo. Opis znajdziesz w książce “Płytki umysł. Jak internet wpływa na nasz mózg”. Wiem, że chcesz mieć lepsze życie, to oczywiste. Chcesz więcej zarabiać jak każdy. Potrzebujesz więcej czasu jak my wszyscy. Dlatego w kursie mailowym przygotowałem coś specjalnego. Techniki, które pomogą Ci mieć silną dyscyplinę. Zacznij teraz od artykułu. Poznaj mnie i moje doświadczenia. goo . gl/0Co4Kh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×