Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieudana kucharka

Podrzućcie przepisy

Polecane posty

Gość nieudana kucharka

Hej, proszę Was o pomoc, bo moja inwencja twórcza została wyczerpana. Przeprowadziłam się do mieszkania, gdzie są tylko 2 palniki gazowe, nie ma piekarnika. Nie ma też sprzętu kuchennego, poza 2 garnkami, sztućcami. Nie ma tarki do warzyw, wyciskarki do czosnku, blendera, miksera itd. Dlatego nie wiem już co mam gotować, bo ile razy można robić spaghetti albo smażone kotlety z sałatą i ziemniakami? Zwłaszcza, że jestem osobą, która woli ograniczać spożywanie mięsa. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że mieszkam za granicą i nie ma tu typowo polskich składników, nie mogę więc zrobić pierogów ruskich czy kotletów z kaszy... np. z kasz jest tylko kuskus. Może ktoś z Was podrzuci jakieś inspiracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana kucharka
Aha, będę mieszkać tu jeszcze tylko przez miesiąc, więc nie opłaca mi się inwestować w ten brakujący sprzęt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób leczo, gotuj zupy, warzywa na patelnię plus jakiś filet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana kucharka
No leczo już przerobione tyle razy... :D Na zupy póki co jest za ciepło, ciągle po 28 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filet z kurczaka pokrój w niewielką kostkę,cebulę w mała kosteczkę,posól popieprz i podsmaż na kilku łyżkach oleju kilka minut.Dolej wody i wolno duś ,dodaj pokrojone w kostkę pieczarki i duś wszystko do miękkości.Dolej pół szklanki śmietany 30% i dalej gotuj,aż sos zgęstnieje,podawaj z ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×