Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bruneteczkaneczka

Targi pracy i prakrtyk Absolvent Talent Days

Polecane posty

Cześć, Słyszeliście coś o Absolvent Talent Days? Byliście kiedyś? Co sądzicie? Podobno to największe targi pracy i praktyk w Polsce. Znajoma mojej siostry, 2 sezony temu znalazła tam pracę. Oferty są przeznaczone dla młodych, dlatego dostała się bez doświadczenia. Podobno będzie nawet 550 firm i szkolenie Łukasza Jakóbiaka. I wszystko bezpłatnie, tylko bilet trzeba pobrać z www.talentdays.pl. Chyba się wybiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem te targi pracy to fajna sprawa , bo można osobiście poznać pracodawców, dopytać o wiele rzeczy. Ja kiedyś znalazłam pracę właśnie dzięki studenckim targom pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka razy, dokładnie na takich targach jak tu opisują http://pracaswietokrzyskie.pl/ogolnopolskie-targi-pracy/ i moim zdaniem jak najbardziej warto korzystać, chociaż wiadomo że nie każdy znajdzie pracę od razu. Z resztą to nie tylko o same oferty pracy chodzi, ale też o to jakie kursy czy szkolenia warto ukończyć. A targi pracy to przede wszystkim okazja do spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×