Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam kilka dni na podjęcie decyzji

Polecane posty

Gość gość

Moj facet nie przyjmuje tego ze posiadanie dziecka w wieku kolo 40 lat to jakby prawie za późno. Mam 33 lata i chciałabym mieć rodzinę ale on nie chce dzieci i daje mi taką opcję jsk chce z nim dalej być ze nic mi nie obiecuje ze może w przyszłości będzie chciał albo nigdy się to nie zmieni. Jak będzie miał mieszkanie najlepiej dom z ogródkiem na własność i do tego coś odłożonego na koncie to wtedy pomyśli jak czuje dopiero czy chce założyć rodzinę czy nie . Oczywiście wiem ze to zajmie nam lata plus ślub który też chcę przed dziećmi plus musiałabym sprzedać swoje mieszkanie i się dołożyć na nasze wspólne. Jesteśmy razem tyle czasu i od zawsze była mowa ze będziemy mię rodzinę w przyszłości tylko ze on to odwlekal ze później i później. Rozstałam się z nim na okres kiedy mam mu dać odpowiedź czy dalej to ciągnąć czy odejść. Proszę was pomóżcie mi coś wymyslec co dalej z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego argumenty na nieposiadanie dzieci to ze będzie tylko praca -dom lozenie pieniędzy na dziecko zero czasu na nas na nasze hobby itd ze jak jest małe to jest urocze a potem przerasta się w upierdliwego potworka ze nie chce sprowadzać nowe istnienie na ten jakże zły i chory świat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można wybrać miłość do faceta i zrezygnować z macierzyństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W waszym związku brakuje uczucia, zrozumienia...wiadomo, że idealnie byłoby mieć domek z ogródkiem, pełne konto i świetne warunki zanim pojawi się dziecko, ale to praktycznie nierealne, bo młodzi ludzie rzadko startują z takiej pozycji... Możliwe, że Twój chłopak nie jest gotowy i takie argumenty są dla niego wygodne. Ja nie chciałabym być z człowiekiem, który depcze moje marzenia. Skoro Ty chcesz mieć rodzinę, dziecko to nie masz na co czekać. Już jest późno, a jeszcze nie wiadomo czy tak od razu w ciążę zajdziesz. Ja wybrałabym swoje marzenia i dążenia, życie masz jedno, nie po to żeby je "przeczekać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz ze dziecko to az takie wielkie szczescie?? masa obowiazkow przede wszystkim, czy maz Ci bedzie pomagal ?? czy tylko praca i komputer beda jego zajeciami ? jesli tak to chyba musisz sobie poszukac innego partnera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu macie różne cele i któreś na kompromis musi iść. Ze względu na uczucia tego potencjalnego dziecka uważam, że to Ty powinnaś "ustąpić" bo nie powinno się nikogo zmuszać do rodzicielstwa i tym samym powoływać na swiat dziecko niechciane i niekochane. Jeśli bardzo Ci zależy na macierzyństwie lepiej się rozstańcie, bo masz coraz mniej czasu na znalezienie partnera o podobnych poglądach na rodzinę - im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on sie nigdy nie zdecyduje.a dziecko to taka kwestia,w ktorej nie da sie isc na kompromis.pozostaje rozstanie. i tak-dziecko to ciezka praca,duzo kasy,ale tez milosc ktorej nie da sie opisac.no i te stresy i okres potworka tez wiecznie nie trwaja.wszystko jest chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mu powiedziałam ze daje nam 2 lata na osiągnięcie tego wszystkiego żeby czuł się komfortowo żeby założyć rodzinę. I powiedziałam ze jak po 2 latach nie wyjdzie ze on dalej nie będzie chciał to będę mieć czas żeby mieć tą rodzinę z kimś innym . Nie wiem czy dobrze zrobiłam chyba źle ale nie potrafię się poświęcić moje marzenia i co być nieszczęśliwa patrzeć jsk jego brat ma dziecko a on sam nie chce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak w naszym przzypadku brakuje uczucia i zrozumienia? Z mojej strony jest nawet myślę cały czas żeby zapomnieć o macierzyństwie dla niego tylko nie wiem dlaczego on mnie nie rozumie ze nie msm czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Z tego co piszesz wydaje mi się, że on nie chce zakładać rodziny - z tobą. Jego argumentacja jest kosmiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rezygnuj z dziecka i nie łudź się że coś się zmieni w jego postępowaniu. Nigdy nie będziesz szczęśliwa rezygnując z dziecka. Dałaś mu kolejną szansę - ale dla ciebie to oznacza, że ryzykujesz poświęcenie macierzyństwa, bo musiałabyś być kosmicznie głupia, żeby uwierzyć, że 2 lata coś zmienią. ON CIĘ NIE KOCHA, ON tylko POZWALA CI SIĘ KOCHAĆ. To za mało. Widocznie niestety nie zalezy mu na tobie wystarczająco i to jest jedyny powód. Gdyby zależało, to nie patrzyłby na resztę, taka jest prawda. Znam gościa, który twierdził, że dzieci mieć nie chce, nie lubi, nie zamierza być ojcem - w końcu z tego powodu żona się z nim rozwiodła, poznał młodszą DZIECIATĄ rozwódkę - i już po roku jakoś się na dziecko z nią zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o wpadce nie słyszałaś? Co on by zrobił w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił ze pewnie myślałam nad tym żeby może wpadkę zaliczyć i ze wtedy najwyżej by niestety było już to dziecko taj powiedział. To znaczy ze z nim zerwać totalnie? Ze nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiaj się ani dnia dłużej! Najlepiej niech zamiast dziecka kupi sobie psa albo jakąś małpę i razem spędzi resztę życia. Kolejna rzecz, to absolutnie nie sprzedawaj mieszkania na poczet ew. realizacji wspolnych planów! Jak nie chce miec rodziny, to Ty i mieszkac nie bedziesz miala gdzie. Szkoda każdego Twojego dnia z nim spędzonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odejść tylko uciekać!!! Kochana widać,że facetowi nie zależy na założeniu rodziny, z czasem będzie Ci coraz ciężej, to typ faceta który nie myśli o ustatkowaniu się,tylko o zabawie za kilka lat znajdzie sobie młodszą a Ty zostaniesz bez dziecka i bez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie moja droga za 2 lata bedziesz miala 35 i sznse na nowego faceta gorsze i bedziesz bez dziecka i faceta, a on znajdzie mlodsza i zrobi jej dziecko, bo moze dojrzeje wreszcie, w co watpie. Wiesz z tym czekaniem to taki ryzyk fizyk, moze sie udac albo nie, a facet to chyba duze dziecko nie facet, ale decyzja musi byc Twoja. Ale sory facet , ktory w tym wieku nie daje Ci gwarancji kiedy zamierza zalozyc rodzine, tylko moze kiedys albo wcale, to dla mnie d... nie facet. I nie sprzedawj mieszkania. Facet egoista i tyle. Mysli tylko o sobie. On zawsze dziecko jakiejsc zdazy zrobic, Ty juz gorzej. Ja bym2 lata nie czekala. I co zrobisz jak powie ,ze nie za 2 lata? On nie rokuje dobrze niestety. I ja bym zaczela sie rozgladac za jakims powazniejszym facetem. A jak on nigdy nie zalozy rodziny bo nie bedzie chcial, to tez nie bedziesz zakladac przy nim i tak bedziecie zyli na kocia lape? twoj wybor, ale ja bym go postawila pod sciana, dala mu z pol roku i koniec. Chcoaiz na moje to juz dzisisja nie ma sensu noiestety. Bo zeby chociaz dzisiaj sie zdeklarowal, ze za dwa lata np wezmiecie slub i dziecko, a on nawet tego nie, bardzo slabo. Jemu chyba na Tobi,e az tak nie zalezy jak Tobie na nim. Szkoda czasu i zycia na takiego. Teraz juz odejdz od niego i zobaczysz jego reakcje. jak mu zalezy to sie szybko zmieni, a jak da Ci odejsc i nic dalej z tym nie zrobi to sama bedziesz miala odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×