Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Makijaż permanentny brwi

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, chce sobie zrobić makijaż permanentny brwi - microblading. Boję się strasznie, że kosmetyczka mnie oszpeci. Jak wybrać dobry salon? Ile powinna kosztować taka usługa? To prawda, co pisze Agacior na blogu? http://www.blogomodzie.com/microblading-czym- polega-kosztuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja robiłam makijaż kilka lat temu u dziewczyny, która poprawiała mi źle zrobiony tatuaż, byłam tak zadowolona, że zrobiłam sobie też usta i kreski.Jeśli jesteś z Warszawy mogę dać Ci namiar. Przyjmuję w domu, więc ceny o połowę niższe niż w gabinecie, brwi chyba 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Microblading -NIE! Poczytaj sobie na tej stronie: mikropigmentacja.vgh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie boje zrobic permanenty, ze mi ktos zj..bie sprawe :/ Dlatego maluje brwi sama codziennie, mam BROW COLOR TINTED EYEBROW MASCARA od golden rose, aplikacja zajmuje kilka sekund, efekt jest bardzo naturalny, utrzymuje sie długo i nie jest mu straszna zadna pogoda. Nie tworzy grudek, nie skleja wlosow-naprawde swietny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że to świetna sprawa, jeśli robisz go w dobrym salonie. Nie ma sensu tracić czasu na malowanie brwi, jak możesz mieć ładne i równe. Ja robiłam w http://www.esthe.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz skorzystać z dobrego salonu to dobrze przejrzeć sobie dotychczasowe makijaże wykonywane w danym gabinecie. W ten sposób trafiłam do Dominiki z "Jest Pięknie". Wczesniej zerkałam na jej fp: https://www.facebook.com/pg/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/photos/?ref=page_internal i zdjęcia utwierdziły mnie w przekonaniu, że moim brwiom żadna krzywda się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnym wypadku nie polecam robić brwi metodą microblending. To już jest stara metoda i wygląda sztucznie. Zdecydowanie lepsza jest metoda włosowa - taką jaką stosuje własnie Dominika z Jest Pięknie. Najlepiej będzie jak sobie po prostu porównasz fotki po tych dwóch metodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam brwi metodą microblading prawie dwa lata temu. Nawet niektórzy bliscy znajomi nie zauważyli zmian na mojej twarzy. Osobiście polecam. Koszt 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też jakiś czas temu zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja.  Wszystkim osobom mieszkającym we Wrocławiu polecam wybrać się do charismabeautyclinic.pl  Nie będziecie tego żałowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie bez obaw może zapisać się do salonustrefa-piekna.pl/. Znają temat doskonale, robią świetne makijaże i właśnie jeśli chodzi o permanentny to wydaje mi się, że na terenie Gliwic będzie to najlepsza możliwa oferta. Z tego co wiem to zbierają bardzo dobre opinie od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej polecam zrobić henne niż makijaż pernamentny, moda znowu przeminie i będą modny inny kształt brwi. I musisz trafić na dobrą kosmetyczkę, żeby to ładnie wyglądało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×