Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lidkuś 006

Jak mam się zachować ???

Polecane posty

Hej Mam pewien problemik... Taki mały, wielki problemik. Otóż mój chłopak zaprosił mnie w piątek do swojego domu, bo jego rodzice wyjechali na kilka dni. Zgodziłam się przyjść. Kiedy dotarłam na miejsce powiedział mi bym usiadła na sofie w salonie. Po paru minutach przyszedł z ciekawą i smieszną komedią. Obejrzeliśmy ją. On powwiedział mi bym poczekała chwilę. Jak wrócił powiedział mi bym poszła na górę. Zaprowadził mnie do łazienki, a tam było pełno płatków róż i świeczki. Powiedział, że mam wziąć kąpiel i się odprężyć. Wtedy nie wiedziałam jeszcze o co chodzi... Po czasie przyszedł i okrył mnie ręcznikiem. Poszliśmy do jego pokoju, no a tam znowu pełno róż i świeczek. Przestraszyłam się, bo wiedziałam już, że chodzi o seks. To byłby mój pierwszy raz... No i stało się. Było miło i subtelnie. Było po prostu cudownie. W sobotę okazało się, że jego tata po niego przyjechał i miał wrócić z nim do mamy, ich wyjazd się przedłużył, a jego rodzice nie chcieli go zostawiać w domu. (bo kiedyś zrobił imprezkę, na której ich okradziono, nie chcieli by to się powtórzyło) Nie pisaliśmy ani nie rozmawialiśmy jeszcze o tej nocy. O co mi chodzi ? O to, że nie wiem co mam odpowiedzieć wtedy, kiedy mnie o co zapyta. Zwykle w takich sytuacjach się stresuję i coś za dużo paplam. Niby robię problem z niczego, ale dla mnie to ma jednak jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×